Ornitorenk Handmade Kukuletalı Cadı

-

dikiş
Elfler, cadılar, kukuletalar ve yarasalar aşkına :) Bu arada arkamdaki tablo da benim yaptığım bir tablo. Ve bisikletim :) Diğer resimler için ne yapacağınızı biliyorsunuz artık, bloguma buyrun.

dikiş

4 yorum gelmiş

 1. saatoniki

  işte bir deli daha :) çok seviyorum onları. süper bir tasarım süper bir uygulama. bisiklet olsun duvardaki tablo olsun. aktif ,doğa sever,sanatçı bir insanın ipuçlarını verdi bana

 2. shane

  gene süper, gene fantastik. renkler, tasarımlar her zaman dikkat çekici. tablonuzu da yakından görmek isteriz, onu da gönderebilirsiniz isterseniz. bisikletin rengi de ayrıca bir harikaymış.

 3. zulaltan

  elfler aleminden 10marifet alemine geri gelmişsiniz, elinizde dolu, yine sıradışı giyim tarzıyla ortaya çıkmış farklı hayal dünyanız :) tablonun gizemli bir havası var bence de tabloyu ayrı bir resimleyin de resim yeteneğinizi de daha yakından görelim :) ellerinize sağlık :)

 4. @ saatoniki bahşettiğiniz deli payesi beni nasıl şımarttı kelimelerle anlatamam, bende severim bizleri:D geri kalanını okurken zaten bulutların üstündeydim ne diyim

  @ shane teşekkür ederim tablolarımdan birkaçını ekledim zaman zaman onlardan paylaşımada devam edeyim

  @ zulaltan elflerden size selam getirmişem resimlerin postunu hazırladım bir iki güne onaydan geçer sanırım
  sevgiler herkese

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn