Pazartesi, Ekim 24, 2016
Ornitorenk Handmade Yağlıboya Resimleri

Ornitorenk Handmade Yağlıboya Resimleri

11

Yağlıboya Resimleri
Bir önceki yazımda Shane duvardaki yağlıboya tablomu da paylaşabileceğim yorumunu bırakmış, kırmak olmaz :) Eee resmin bir de ikizi var onları ayırmak da olmaz. Yüklemişken birkaç resim daha paylaşayım dedim. İçlerinden bazıları şu an Kaş’ta bir karma sergide de sergilenmekte. Haziran sonuna kadar Kaş’a yolunuz düşerse bekleriz.

Yağlıboya Resimleri

Yağlıboya Resimleri

Yağlıboya Resimleri

Yağlıboya Resimleri

11 YORUMLAR

 1. oyyyyy bayıldım senin duruşunda, bakışında , diktiğin şeylerde kendini hissettiren ,gizlediğin bir yetenek olduğunu hissetmiştim yanılmamışım.. ne yetenekler varmış da şimdi gün ışığına çıktı .. tebrik ederim bayıldım resimlere ..

 2. çok başarılısınız her resim beni benden aldı resmen… özellikle kadınların olduğu resimlere… harikalar bu yolda devam edin …. ellerinize sağlık….içinizde bi şehir… içinizde bi ülke var besbelli… yüreğinize elinize sağlık….

 3. @ zulaltan :) teşekkür ederim. ortaya çıkardığımız her şeyin bir duruşu olmalı diye düşünüyorum Kafka demiş ki; “üzerinize bir felaket gibi çöken kitaplar gerek. bir kitap içinizdeki donmuş değerleri parçalayacak bir balta olmalıdır. insanı ısıran ve sokan kitaplar lazım. okuduğumuz kitap bir yumruk indirerek bizi uyandırmıyorsa ne işe yarar!” bende bunu seviyorum işte…

  @ Hulya Gencay çok çok teşekkür ederim, beğenmenize sevindim.

 4. Hiç beceremediğim birşey varsa insan resm çizmektir. Sende de ne yetenekler varmış böyle… Harika olmuşlar gerçektende… Ama ben siyahlı resme ayrıca bayıldım, öyle resimleri çok severim. Ellerine sağlık…

 5. iyi ki istemişim, ne güzel beni kırmadınız, gönderdiniz de biz de bu özel, güzel çalışmaları görme şansına sahip olduk. “duruş” tabiriyle zulaltan ne güzel ifade etmiş, katılıyorum ben de. tarzınızın istikrarlı olduğu çok belli. ellerinize sağlık.

  o zaman sizden bir şey daha rica edeceğim. orijinal tarzınızı yansıtan bir dokunuşla 10marifet sergisinde yer alır mısınız? İster bir giysi tasarımınız ister bir resminiz… Hangisi olursa olsun büyük zevkle sergileriz. İster misiniz?

 6. @ senayatilgan teşekkür ederim

  @ shane ne yalan söyliyeyim yorumu okuduktan sonra 3-4 saat düşündüm ben şimdi ne yapsamki diye (tırstığımı bana söyletemezsiniz). kumaşlarıma dokundum kulağıma fısıldadılar :) şimdi bu yorumu yazıp yine onların yanına döneceğim ve mordor mordor mordor mordor hanimey mordor. mordor mordor mordor mordor canımey mordor türküsü eşliğinde birşeyler hazırlamaya başlıyacağım

  @ zulaltan Kafka iyiki yazmış ve iyiki Max Brod vasiyete uyup yazılanları yakmamış :)

 7. sevgili ornitorenk handmade; ne olur o türküyü de kaydedip linini filan yollayın bize :) sergide fon müziği olarak çalsın o. ilahi, çok alemsiniz. merak içinde bekliyorum ve de size adresimizi gönderiyorum.