Pazartesi, Ekim 24, 2016
Ornitorenk Handmade’in Yüksük Kolyesi

Ornitorenk Handmade’in Yüksük Kolyesi

8

yüksük kolye
Sevgili makaseller paylaşmıştı bu kolyeyi ve ben görür görmez vurulmuştum. Matkabım olmadığı için bir süre kolyenin yapımını erteledim ancak daha fazla dayanamadığımdan başka bir çözüm bulmam gerekiyordu. Küçük tornavida setinin en ince uçlusunu aldım elime, çekicim kayıptı bir de taş aldım, boyamak için biriktirdiklerimden. Yüksüğün delerken bükülmemesi için halının üzerine koyduktan sonra tornavidayı iç kısmına yerleştirerek bir tarafından deldim. Sonra da diğer deliğin tam karşısında olması için tornavidayı deliğin içinden geçirip karşı tarafı da deldim. Toplu iğnelerin boyunu biraz kısalttım kargaburnuyla keserek, yüksüğün içini sıcak silikonla doldurup iğneleri yerleştirdim, ardından krepon kağıdı kırpıntılarını silikona çok bastırmadan yerleştirip halkalarını ve zincirini taktıktan sonra kolyem hazırdı. Ziyaret etmek isterseniz blogum da burada.

8 YORUMLAR

 1. aman yarabbim… hayran kaldım, bayıldım, muhteşem olmuş ve tam sizlik, orası kesin! bayıldım demiş miydim? olsun gene derim gerekirse. tebrikler.

 2. aman tanrım inanamıyorum, harikasınız! İlham almanıza aracı olabildiğim için çok mutlu oldum.. çok da güzel yapmışsınız tekrar tekrar tebrikler : )

 3. bir geldim bütün marifetciler toplanmış nasıl mutlu oldum anlatamam, hoşgeldiniz ve güzel yorumlarınız için teşekkür ederim

  @ shane bu kolyeyi yapmasam ayıp olurdu, iş yerinde nasıl şımararak herkese gösterdim kolyemi bir bilsen

  @tugbacanyurt teşekkür ederim,

  @ssserpil çok teşekkür ederim, sizin örgü kaplı arabadan sonra sizede minik bir yumağa saplı mini mini şişlerin olduğu bir broş yakışır bence

  @senayatilgan çok teşekkür ederim :)

  @pygmalion beğenmenize sevindim sevgiler

  @makaseller ilham için teşekkürler

  @cherry blossom girl :) beğeniniz için teşekkür ederim

  herkese sevgiler :)