Oyuncak dolabı…

-

Herkese merhaba…Bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum. Tüm bayanlar okadar güzel şeyler paylaşıyorlar ki ben bayılıyorum. Umarım sizlerde benim yaptıklarımı beğenirsiniz.Kızıma yaptığım tamamen el boyaması oyuncak dolabı.

25 yorum gelmiş

 1. ellerinize sağlık çok güzel olmuş.maşallah çok harika görünüyor.diğer çalışmalarınızlada sizleri aramızda görmek isteri her zaman.

 2. sybella

  Aramıza hoşgeldin quarkn, blogunu gezdim çok güzel şeyler yapmışsın, devamını burada ve blogunda görmek isteriz. Ellerine sağlık, böyle oyuncak dolabı çocuk odaları için çok önemli bence. Oğlumun da var, oyuncakları bir süre de olsa derli toplu duruyor hem de dekoratif…

 3. quarkn

  Benim oğlumunda var:))) Onu eklicektim ama bağlantıda bişeyler oldu ekleyemedi, ama blogumda vardı. Gerçektende çok kullanışlı, Biz okadar çok sepet, kutu mahvettik ki ama ahşap gibisi yok hem çok sağlam hem de dediğin gibi dekoratif.http://ntardu.blogspot.com

 4. as2003

  Gerçekten harika görünüyor.Keşke bu konuda bu kadar yetnekli olabilsem ellerinize sağlık. güle güle kullansınlar

 5. sevimli hayat

  as2003 diyor ki;Gerçekten harika görünüyor.Keşke bu konuda bu kadar yetnekli olabilsem ellerinize sağlık. güle güle kullansınlar

  katılıyorumharika olmuş

 6. AyseBerin

  Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz çok güzel olmuş ellerine sağlık bende kızıma yapmalıyım ilham oldu banada bi sürü sepet kutu mahvettik bizde böyle olunca parçalayamaz minik terminatör.

 7. quarkn

  Ben ahşap boyama konusunda profesyonel değilim. Bunlar evde kendi başıma yaptığım şeyler, Ama bu konuda okadar çok kitap okuyup, okadar çok şey uyguladım ki! Eğer sitemi ziyaret ederseniz orda oldukça çok örnek var ve eğer isteyene ahşap boyama ile ilgili sorulara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Birde ben link ekleyemiyorum ama sitem htttp:/ntardu.blogspot.com

 8. Haldun AYYILDIZ

  Ellerinize sağlık uğraştığınıza deymiş çok güzel olmuş…. bu arada burada sadece bayanlarmı becerilerini sergiliyor….yoksa ben sadece bayanların üye olduğu bir siteye falan mı üyeyim… :P eğer öyle birşey varsa birisi beni uyarsın lütfen…. :)

 9. quarkn

  Teşekkür ederim beğendiğinize sevindim.Ben de yeni bir üyeyim ama sadece bayanlar yok sanırsam. Bayan üyeler daha fazla, o da bayanlar daha becerikli de ondan galiba:))Hem memnun değilmisin bu durumdan? Ne güzel işte renk veriyorsunuz siteye. Paylaştığınız atı ben çok beğendim. Ayrıca ne fark eder sanat evrenseldir. Çok mu felsefi oldu:))

 10. quarkn

  Teşekkür ederim arkadaşlar hepinize… Yapmak kadar paylaşım da gerçekten çok önemliymiş. 10 marifete sürekli birşeyler ekliyorum ama o kadar yoğun ki sıra gelmiyor. Ama beklemem diyorsanız bloguma ben beklerim sizleri:))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin