Perşembe, Ekim 27, 2016
Özel Tasarım Kolyeler ve Yüzükler

Özel Tasarım Kolyeler ve Yüzükler

11

takı tasarım
Merhaba, uzun zamandır üzerinde çalıştığım tasarımlarımı sonunda bir koleksiyon haline getirdim ve sizlerin yorumlarına sunuyorum. Özenle seçilmiş görseller, kare ve yuvarlak kararmayan metal yüzük ve kolye malzemeleri kullanılarak resin tekniği ile tamamlanmıştır. Oval yüzükler ise yine resin tekniği kullanılarak, kendi hazırlamış olduğum özel boya karışımları ile tasarlanmıştır.
Görüşlerinizi heyecanla bekliyorum :) Bu tasarımlara ve daha fazlasına http://gliatasarim.emeksensin.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

takı tasarım

takı tasarım

takı tasarım

takı tasarım

Paylaş
gliatasarim
Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.

11 YORUMLAR

  1. Çok tuttum, çok beğendim, hayran kaldım. Hele en üstteki çiçekli kolye ucu ile mor kelebekli yüzük! Ama diğerleri de çok sade ve çok hoş. Ellerinize, aklınıza sağlık. Harika.

  2. Hobim; ‘ Bir resin sever…’ cümlenizle birlikte hemen bloğunuza baktım. Hepsi çok zarif ve şık.
    Ellerinize, emeğinize sağlık. Yorumunuz çok değerli. Teşekkürler.