Özel Tasarım Kolyeler ve Yüzükler

-

takı tasarım
Merhaba, uzun zamandır üzerinde çalıştığım tasarımlarımı sonunda bir koleksiyon haline getirdim ve sizlerin yorumlarına sunuyorum. Özenle seçilmiş görseller, kare ve yuvarlak kararmayan metal yüzük ve kolye malzemeleri kullanılarak resin tekniği ile tamamlanmıştır. Oval yüzükler ise yine resin tekniği kullanılarak, kendi hazırlamış olduğum özel boya karışımları ile tasarlanmıştır.
Görüşlerinizi heyecanla bekliyorum :) Bu tasarımlara ve daha fazlasına http://gliatasarim.emeksensin.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

takı tasarım

takı tasarım

takı tasarım

takı tasarım

11 yorum gelmiş

  1. shane

    Çok tuttum, çok beğendim, hayran kaldım. Hele en üstteki çiçekli kolye ucu ile mor kelebekli yüzük! Ama diğerleri de çok sade ve çok hoş. Ellerinize, aklınıza sağlık. Harika.

  2. gliatasarim

    Hobim; ‘ Bir resin sever…’ cümlenizle birlikte hemen bloğunuza baktım. Hepsi çok zarif ve şık.
    Ellerinize, emeğinize sağlık. Yorumunuz çok değerli. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
gliatasarim

Bir tasarım; başkası onu kullanmaya başlamadan önce bitmiş sayılmaz...( Brenda Laurel ). Her bir tasarım, tamamen el emeği ile uzun saatler bazen günler süren çalışmalardan sonra zihnimden, ruhumdan sızıp elle tutulur hale geliyor. Bir tasarımcı için ruhunu, emeğini bütünleştirip oluşturduğu objelerin, başkalarının hayatlarında yer bulması, onların hayatlarında yeni anlamlar kazanması yani ' hayata gelmesi ' düşlerin gerçekleşmesi anlamına gelir. Tasarımlarımın hayatlarınızda daima mutlu anılara şahitlik etmesini dilerim.