Cuma, Ekim 28, 2016
Paletlerden ne yapmışlar?

7 YORUMLAR

  1. çok hoş bi geridönüşüm ama benim gözüm en çok tavandaki renkli toplara ilişti.geçenlerde verilen kağıt gül yapımıyla o tavandakilerden yapabilirmiyizki:)

  2. Cadıkazanı aferin, bugünlerde iyi çalışıyorsun. Fransa serin herhalde…Çok güzel fikir. Bunlara palet mi deniyormuş? Peki bunlar ne ki normalde? Biryerlerde gördüm ama nerede?Beyaza boyamak istedim ben…

  3. kucukgunes o toplardan marta yapmisti dur bak sana linki veriyimKagit Ponpon YapimiEvet sesi sorma ataga kalktim:) Palet dedim ama emin degilim hani bunlarin ustunde kasalarda mal yigili boyle is arabalari(salladim:) oluyor ucunda uzun demir çubuk bu paletleri ustune alip kaldiriyor sonra istedigi yukseklige isterdigi yere tasiyor. Kisacasi paletlerin ustune mal konuluyor buyuk is yerlerinde fabrikalarda filan.Bundan yada bu tarz bisiyi yapmayi cok istiyorum oturak amaçli ama ustune ne koycam o kadar genis :S

  4. üzerine eskiden yer yatakları olurdu onlar cuk die oturur bide şu puf puf minderler var yaa geniş onun iki taneside tam buna göre olur:)

  5. Marketlerde oluyor bunlardan. Üzerine, kutuları koyup adını bilmediğim, önü çatallı bir araçla ağır malzemeleri taşımaya yarıyor.

  6. evet evet adı palet bunların, matbaaya kitap falan bastırınca kitapları almak için araç gönderirken konuşuyoruz kaç palet var diye aracı ona göre seçiyoruz:))Geri dönüşüm süper olmuş canım ya.