Palyaço kapı süsü

-

kapı süsü
Bu sirk temalı bebek kapı süsü modelde ana karakter tabii ki de keçe el iş dolgu palyaço. Keçe aslan, fil, tavşan gibi elde dikilen figürler yer alıyor. Palyaço temalı düğmeler çemberi tamamlar.

kapı süsü
Keçe palyaço bebek…

kapı süsü
Salıncaktan sarkan keçe maymun. Bu keçeden bebek kapı süsüne başka hayvan figürler de yapılabilir. İsimlik dolgulu halkalaradan oluşuyor. Halkalara hayvancık düğmeler konuldu.

kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü
Safari temalı bu düğme seti hem safari kapı süsü hem sirk temalı kapı süsünde rahatça kullanılabilir.

kapı süsü

kapı süsü

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com