Çarşamba, Ekim 26, 2016
Pambek bez bebekler

Pambek bez bebekler

23

bez bebek
Hobilerim, 2006 yılında önce Derya Baykal’ı daha sonra da 10marifet sitesini keşfetmemle birlikte başladı, hatta içimden taşmaya başladı. Bir arkadaşımın dediği gibi beynim ellerime yetişemez oldu. Daha sonra kızım için bir oyuncak yapacağım ama sağlıklı bir oyuncak olacak, diye araştırırken yaptığım bez bebeklerim işim oldu. Derya Hanım tekstil mühendisliğinin hakkını vermişsin dediğinde gözlerim dolmuştu. Evim Dergisi’nde bez bebeklerim çıktığında ise ağladım. Çok mutlu oldum, 10marifet’teki arkadaşlarımın teşvikleri ve o güzel yorumları sayesinde aldığım gazla sanırım bir yerlere geldim. Bu yazımı okuyan arkadaşlarıma benim yaptıklarım teşvik olsun istedim bu yüzden sizlerle paylaşma gereği duydum.
Evim Dergisi Temmuz sayısında pambek bez bebeklerime yer verdiler. Umarım sizin de hobiniz işiniz olur.

Shane iyi ki varsınız…

23 YORUMLAR

 1. Tebrik ederim zuhalcim.
  Azmin gücü bu aynı zamanda.
  bişeyi çok istemek,hedef belirlemek ve o hedef doğrultusunda ilerlemek..
  ben bunu gördüm sende..

  tekrar çok tebrik ediyorum,yolun açık olsun inş..
  Nice başarılara imza atarsın dilerim.

  (hobiniz işiniz olur kısmına bayıldım ;) )

 2. tebrikler :) ellerinize sağlık. bunu uzun zamandır ben de istiyorum, nasip olur birgün inşaALLAH. ALLAH iş rastlığı versin zuhal hanım :)

 3. sağol tiryakicim sende benim gibi mühendissin biliyorum bizim hobimizin işimiz olamadığı zamanlar oldu.Ama artık en çok istediğim şey çalışmak …Evden çıkıp hemen çalışmaya gitmek istiyorum Allah herkese nasip etsin.Çok teşekkürler munures..İnşallah sizede nasip olur.

 4. Sevgili anekzura; ne kadar mutlu oldum, ne kadar sevindim anlatamam. Bir parçacık motivasyon sağladıysak o yeter de artar bize… Paylaştığınız için çok ama çok teşekkür ederim. Harikasınız.

 5. anekzura, mahçup oldum, sağolun varolun. hayal bile etmenin zor olduğu çok daha büyük başarılar dilerim.

  (bir de not: arada sırada adımı değiştirmek aklıma geliyordu, şimdi gene acaba mı dedim, kendime şahane demişim gibi olmasın, ne haddime :) siteyi açarken çok sevdiğim bir dizi vardı, onun ana arakterlerinden birinin adıydı shane, geçici olarak koymuştum sonra kaldı öyle. bu saatten sonra da değiştirmek anlamlı gelmiyor.)

 6. Tebrikler anekzura:) çok sevindim. başarılarınızın devamını dilerim.
  Sevgili shane sakın değişiklik yapmayın.:)

 7. Emeğiniz ve ısrarlarınız karşılığını bulmuş demekki… İşinizi yarı yolda bırakmazsanız o da sizi bırakmıyor… Tebrike derim ve başarılarınızın devamını dilerim… Ben de mühendisim ve vakit buldukça hobilerimle uğraşıyorum. Bazen keşke o kadar okumasaydım da bu işleri çocukluktan yapmaya başlasaydım da demiyorum hani :)

 8. Sevgili Anekzuracığım, başarılarının devamını diliyorum, her biri ayrı güzel. Mesleğinle hobini birleştirmek ve bunu kazanca dönüştürmek ise ayrı keyif verici olmalı, her daim keyfini çıkar ve hep keyifle üret…

 9. semyıl,osuna,sena ve fiammacım çok teşekkür ederim hani derlerya daha iyisi sizin olsun ..çok doğru canı gönülden dilerim..

 10. süpper sizin adınıza çok sevindim dilerim bunlar en kötü günleriniz olur daha iyi daha parlak daha güzel günler sizi ve diğer arkadaşları kovalar (beni de beni de :) ) başarılarınızın devamını dilerim

  not : shane…. hiç isim değiştirmek …..cık cık cık olmaz sen şahane bi editörsün ve bence sana en yakışan ismi Allah buldurmuş sana… :) sakın bozma….

 11. Zuhalcim seninle ve bebeklerinle kermeste tanıştık bir süre önce…. Ama seni ve bebeklerini o kadar yakından tanıyorum ve seviyorum ki sanki yıllardır arkadaşmışız gibi…İyi ki varsın :)))) Varsınız :)) Sen ve bebeklerin çok daha iyi yerlere layıksınız ve daha iyi yerlere de çok kısa sürede geleceksiniz buna yürekten inanıyorum…..
  Yolunuz daima açık olsun….
  Kucak dolusu sevgilerimle…
  Berna

 12. kardelencraft,yağmuryürek ve bernacım çok teşekkür ederim.İyi dilekleriniz için.Hep beraber İnşallah.Bu arada ben kermesleri özledim bernacım.Ne güzel bir ortamımız oluyor oralarda.Bizim gibi 20-30 arkadaş ,çok keyifli sohbetler,birbirimizden alışverişler bir an önce yine kermes olsa ..

 13. tabi ki elinize sağlık tekrar başarılar maddi anlamda ne olursa olsun ama manevi anlamda çocuklarınıza çok güzel bir anı olacak beni de hayalim umarım bir gün ben de yapabilirim… saygılar:))

 14. ooo bu güzel yazıyı kaçrmışım.sizinle birlikte bende sevindim sevgili anekzura, kutluyor ve bu mutluluğunuzun hep hep hep olmasını diliyorum :)