papatya zamanı 2

-

Bunlarda daha önce diktiğim nevresimlerden birkaç model..Dikmek isteyenler için farklı model ve desenlerde..Ben kumaşları kombine kullanmayı seviyorum nevresim dikerlen.desenin güzelliği ,renkler ve model daha çok ortaya çıkıyor o zaman.Bunlar sıradan,ben farklı bişeyler arıyorum diyorsanız birde buraya bakın derim yada buraya….

nevresimler
nevresimler

nevresimler
nevresimler
nevresimler
nevresimler

13 yorum gelmiş

  1. ABLAM ELLERİNE SAĞLIK BLOGUNDADA GÖRMÜŞTÜM BU TAKIMLARI AMA YENİDEN GÖRMEK BENİ MUTLU ETTİ YAZ GELİYOR ONDANMI? YOKSA NEVRESİMLER CIVIL CIVIL ONDANMI? BİLMEM BİR AN İÇİME NEŞE DOLDU BİRDE BUGÜN GÖRDÜĞÜM HER ŞEYE SAHİP OLMAK İSTİYORUM MESELA MAVİLİ VE TURUNCULU NEVRESİM TAKIMLARI BENİM OLSUN ONLARIN İÇİNDE ÇİÇEK BAHÇESİNDE GİBİ HİSSEDEYİM ARKADAN FON SESİ OLARAK KUŞ SESİ GELSİN ONUDA TELEFONDAN HALLEDERİM:))BEN HUZURLU UYUYAYIM OLMAZMI HMM?

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Masa örtüsüne dantel şerit dikimi

| | 0 Yorum

Geçenlerde bir kumaşçıya yolum düştü, ucuz ve güzel kumaşları görünce dayanamadım. Özellikle aşağıda sandalyede gördüğünüz kumaşın dantel gibi şeritleri çok hoşuma gitti. Bu şeritleri aşağıdaki gibi keserek masa örtüsünün kenarlarını...