Papatyalı Battaniye

-

Evet battaniyemle karşınızdayım. Diğer hesabımdan yollayamadığım için yeni hesap açtım.. Göründüğü gibi ömrümü yedi bu battaniye bi sitede görmüştüm hoşuma gitti bebek battaniyesi olarak başladım keşke öyle devam etseydim ama normal battaniyeye çevirdim sonuç bu.. Bitmek bilmiyor.. :(:(:(

Papatyalı Battaniye
Papatyalı Battaniye

Papatyalı Battaniye
Papatyalı Battaniye

15 yorum gelmiş

  1. madlord

    Benimde hoşuma gidip yapacam diye ekledigim modellerden biriydi bu.Siz cesaret edip başlamışsınız ve çok iyi etmişsiniz.görüntüsü çok güzel.emeginize saglık.

  2. quarkn

    Tam bir ‘ Hoşgeldin Bahar’ battaniyesi olmuş. Baharı karşılamak için zahmetli bir iş ama kullanınca insan unutuyor hepsini. İyiki yapmışım, iyiki yapmışım diye diye kullanıyor. Sen de bahar neşesiyle kullan canım.

  3. Beğendiğinize çok sevindim hepiniz sağolun tşkler.. Zor işleri seviyorum ama çabuk sıkılanlardanım.. Bişey görünce elimdeki işi bırakıp hemen diğer işe başlarım birsürü yarım işim var bu yüzden bu da 1 senedir bitmiyor :) Tabi bitmiş halinide eklerim.. Ben çeyizime koyucam evlenince inşallah iyi ki yapmışım derim :)

  4. BynFavori42

    Ah canım benim, gerçekten ömrümü yedin cinsinden olmuş ama emeğine değicek. Baksana çok cici bişey çıkmış ortaya. İyi günlerde kullan inşALLAH.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn