Papatyalı gelin tacı, gelin buketi

-

papatyali-gelin-taci-ve-buketi-1
Orta boy yapay papatyalar ile hazırladığım gelin tacı ve gelin buketi / gelin el çiçeği. Yapay dediğime bakmayın, neredeyse gerçek gibi görünüyorlar…
Hatta inanmayıp tekrar tekrar bu papatyalar gerçek mi diye soran müşterilerim oluyor :)
Papatyaları kendi ellerimle örüp hazırladım, daha sonra aralarını kırık beyaz danteller ile fiyonk şeklinde bağlayarak daha güzel görünmesini sağladım.

papatyali-gelin-taci-2
Arkadan ise kırık beyaz ince organze kurdele ile fiyonk yapılarak bağlanacak şekilde tasarlarım. Böylece dileyen başında göre ayarlayabilecek.

papatyali-gelin-taci-3
Papatya gelin buketini yeşil uzun otlar ve kahverengi tomurcuklar ile zenginleştirdim ve kırık beyaz desenli özel bir kağıt ile sardım.

papatyali-gelin-taci-4
Yine kırık beyaz dantelden kuyruklu bir fiyonk yaparak üzerine de vizon rengi bir cameo aksesuar ilave edip çok şık bir hale getirdim.

gelin-buketleri
Cameo aksesuarın üzerinde bulunan kristal taşlar ve inci boncuk bukete ışıltı kattı.

papatyali-gelin-buketi

papatyali-gelin-buketi
Bu şekilde takım olarak gelin adayı müşterilerimden çok sipariş aldım ama dileyen ayrı ayrı da sipariş verebiliyor tabii ki.

Beril Öke Gülen

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi “Tekstil ve Moda Tasarımı Bölümü"nden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektler ile mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektro-pop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresindeki ofisinden, sadece internet üzerinden müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. El yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan; aynalara, bez çantalardan; hasır şapkalara; inci kolyelerden; dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. MAĞAZALAR: Zebramo'da: www.zebramo.com/users/3048962 Dekopasaj'da: www.dekopasaj.com/berilokegulen-profil Gardrops'ta: www.gardrops.com/berilokegulen Tisho'da: www.tisho.com/dukkan/paperfaces_59823_1 Elemeğibunlar'da: www.elemegibunlar.com/uye/paperfaces