Papatyalı gelin tacı, gelin buketi

-

papatyali-gelin-taci-ve-buketi-1
Orta boy yapay papatyalar ile hazırladığım gelin tacı ve gelin buketi / gelin el çiçeği. Yapay dediğime bakmayın, neredeyse gerçek gibi görünüyorlar…
Hatta inanmayıp tekrar tekrar bu papatyalar gerçek mi diye soran müşterilerim oluyor :)
Papatyaları kendi ellerimle örüp hazırladım, daha sonra aralarını kırık beyaz danteller ile fiyonk şeklinde bağlayarak daha güzel görünmesini sağladım.

papatyali-gelin-taci-2
Arkadan ise kırık beyaz ince organze kurdele ile fiyonk yapılarak bağlanacak şekilde tasarlarım. Böylece dileyen başında göre ayarlayabilecek.

papatyali-gelin-taci-3
Papatya gelin buketini yeşil uzun otlar ve kahverengi tomurcuklar ile zenginleştirdim ve kırık beyaz desenli özel bir kağıt ile sardım.

papatyali-gelin-taci-4
Yine kırık beyaz dantelden kuyruklu bir fiyonk yaparak üzerine de vizon rengi bir cameo aksesuar ilave edip çok şık bir hale getirdim.

gelin-buketleri
Cameo aksesuarın üzerinde bulunan kristal taşlar ve inci boncuk bukete ışıltı kattı.

papatyali-gelin-buketi

papatyali-gelin-buketi
Bu şekilde takım olarak gelin adayı müşterilerimden çok sipariş aldım ama dileyen ayrı ayrı da sipariş verebiliyor tabii ki.
Detaylı bilgi için blogumu ziyaret edin.

Beril Öke Gülen

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
paperfaces

“paper faces” markası, birçok tasarım yarışmasında ödül almış olan giysi ve aksesuar tasarımcısı Beril Öke Gülen tarafından, 2008 yılında Mimar Sinan Güz. San. Üniversitesi “tekstil ve moda tasarımı” bölümünden mezun olduktan sonra kuruldu. İngilizce ‘de “kağıt yüzler” anlamına gelen ve moda dünyasının, çeşitli bilgisayar programları ve görsel efektlerle, mükemmelleştirilmeye çalışılan kağıt silüetlerini yani modelleri sembolize eden “paper faces” adını, “Zoot Woman” adlı İngiliz elektropop grubunun “Living In A Magazine” adlı parçasının sözleri arasından seçti. “paper faces butik” ise, 2010 yılında, Cihangir’de açıldı ve şu anda Feneryolu / Kadıköy'deki yeni adresinde; özel alışveriş siteleriyle, sürekli olarak düzenlenen kampanyalarla, müşterilerine ulaşıyor. Hemen hemen her yaştan müşteriye hitap eden geniş ürün yelpazesi ve sınırlı sayıda üretilen özel giysi ve aksesuar tasarımlarıyla, takipçileriyle buluşuyor. Yüksek bel mini eteklerden, maksi eteklere; el yapımı güllerle süslenmiş kalp yastıklardan, hasır şapkalara; desenli çantalardan dantel yaka kolyelere kadar birçok ürün seçeneği mevcut. Sanal mağazası: http://www.sanalpazar.com/dukkan/Paperfaces__u778973