Paraşüt iple el yapımı bileklikler

-

parasut-iple-el-yapimi-bileklik-modelleri
Rengarenk bileklikler artık hem yaz hem de kış mevsiminin vageçilmez aksesuarları arasında. Her ne kadar hazır olarak almak mümkün olsa da hiçbir zaman hazır aldığınız ürünlerde kendi yaptığınız tasarmlardaki özgünlüğü ve renk çeşitliliğini bulamıyorsunuz. Ayrıca yapımının ne kadar kolay olduğunu görünce hazır almanın ne denli manasız olduğunu da anlayacaksınız.

parasut-iple-el-yapimi-bileklik-modelleri-
Bileklikleri yaparken en güzel sonuç alacağınız ip türü ‘paraşüt ipidir. Hem rengarenk ve parlak dokuları, hem de sağlamlıkları ile bilekliklerde en iyi sonuçları paraşüt ipinden alabilirsiniz. İstanbul’da yaşayanlar bu ipleri Eminönü’nden rahatlıkla temin edebilirler. Diğer şehirlerde yaşayanlar ise hobi malzemelerinin satıldığı büyük mağazalardan bu ipleri temin edebilirler. Bilekliklerinizi sadece ip kullanarak sade örgü şeklinde yapabileceğiniz gibi çeşitli aksesuarlarla da süsleyebilirsiniz. Bu aksesuarları da takı malzemelerinin satıldığı yerlerden temin edebilirsiniz. Yapılış detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

zeynepharikalardiyarinda

Herkesin bir harikalar diyarı vardır; kimileri görmek istemez, kimileri gitmekten korkar, kimileri gidemeyecek kadar meşguldür. Hayatın sevdiğimiz şeylere zaman ayıramayacak kadar bizi bizden almaması dileğiyle..Yolu düşen herkese sevgiler...

Bir Cevap Yazın