Çarşamba, Ekim 26, 2016
parça parça örtü

parça parça örtü

10

baştan bir şeye benzetemedim ama bitmişini beğendimiçerde

linki

10 YORUMLAR

  1. Nalancığım ben geldiim, size hayret ediyorum..hem bir sürü iş kotarıyorsunuz hem de bu tip çalışmaları araştırıyor buluyor bir de yayınlıyorsunuz hayranlık başka bir şey değil..Sana katılıyorum hocam, ilk başta bir şeye benzemiyor ama tamamlanınca çok şeker olmuş,ellerine gözlerine sağlık bulup koymuşsun, hemen bakacağım:o)) sevgilerimle..

  2. ay bunu ben çok beğenmiştim dün… nalan ablam iyice bir yap o zaman der gibi yayınlamışsın.. o zaman hemen listeye alıyorum :)))))

  3. Mügeciğim,yaptıklarımı resimlemek kolay da resimleri yüklemek için kızlarıma ihtiyacım var,zira kocamın pc bakımda.Benimki bu kameramı tanımıyor cd yüklemek gerekiyor cd zımbırtısı bozuldu.o gelecek ben de …ben arkadaşların paylaşımlarından gittiğim linkte başka neler var diye bakmaktan kendimi alamıyorum .Güzel birşeyler mutlaka çıkıyor ,hemen onları paylaşıveriyorum.Biraz zaman bulsam kendim de araştırmayı isterim ama buna pek de gerek kalmıyor .Böylece hazıra da konmuş oluyorum:)beğenmene de yorum yazmana da çok sevindim.Paylaşımlara yorum gelmeyince isteristemez üzülüyor .

  4. çikocuğum ben de fiammam gibi sana böyle diyeceğim artık.artanları attıktan sonra gördüm amaben de birikince yapacağım .