Parlak taş süslemeli bebek takı yastığı ve lohusa takımı

-


Parlak taş süslemeli bebek takı yastığı ve lohusa takımı. Minik bir prens için hazırladığımız bu tasarımımızı sizlerin de beğenisine sunmak istedim. Tasarım sürecinde annenin beğenmesi açısından gerçekten titizlikle çalıştığımız bir model oldu açıkçası. İsme özel çalıştığımız bu takı yastığı modelimiz için kristal taş süsleme kullandık, bebeğin ismi için harfleri birer birer kesip, önceden monte ettiğimiz ayıcık motifinin altına kristal taşlı ismi monteledik. Daha sonra yastığın kenarındaki dantelleri diktik ve ayıcığın papyonunu motife sabitledik.
Anne için ise bebeğinin takı yastığına uygun renklerde mavi çiçekler seçerek lohusa terlik ve taç takımını da bebeğiyle uyumlu hale getirdik.
Renkleri ve süslemeleri dilediğiniz gibi değiştirip uygulayabilirsiniz. Şimdiden kolay gelsin :)
Diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için aşağıdaki linklerle iletişim sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar