Parlak taş süslemeli kep modelleri

-


Parlak taş süslemeli kep modelleri. Yazın gelişi ve havaların bunaltıcı sıcaklara ulaşmasıyla birlikte minik kızlarımız için birbirinden süslü kepler hazırladık. Güneşten korunmanın en şık hali olarak bu süslü kepler oldukça ilgi görüyor. İsteğe göre düz bir kep üzerine istenilen süslemeyi uygulamak mümkün.
Bu modeli hazırlamak için gerekli malzemeler; silikon tabancası, süslemesiz bir kep ve tercihen süslemede kullanılacak boncuk, inci, kristal taş gibi malzemeler. Gerisi tamamen sizin el beceriniz ve tasarım gücünüze kalmıştır. İstenilen figür ve süslemeler ile kepleri süsleyip minik prenseslerin beğenisine sunabilirsiniz. Sıralı parlak taşlar, inciler ve renkli boncuklarla ister yazı yazabilir, ister bir amblem ya da figür şeklinde süsleme yapabilirsiniz. Silikon tabancası bu süslemeler için çok yeterli ve dayanıklı oluyor.

Sadece çocuklar için değil aynı zamanda yetişkinler için de belki biraz daha az süslü ve kişiye özel kepler hazırlanabilir. Mesela futbol meraklıları için tuttuğu takımın renklerinde süslenmiş bir kep hoş bir hediye önerisi olabilir. Ya da hazır Babalar Günü yaklaşıyorken mesela üzerinde canım babam yazan, ya da babanızın hoşuna gidebilecek başka bir yazı veya figür ile süslenmiş bir kep hazırlamayı düşünebilirsiniz. Aynı mantıkla Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi her türlü anlamlı güne özel bir kep hazırlayabilirsiniz.
Hepinize kolay gelsin.

Parlak taş süslemeli kep modelleri ve diğer çalışmalarımızı görmek ve bana ulaşmak için oykulutasarimlar adıyla sosyal medya hesaplarımızı takibe alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
oykulutasarimlar

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız.

Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz

www.oykulutasarimlar.com
www.instagram.com/oykulutasarimlar
www.facebook.com/oykulutasarimlar