Parlak taşlı peluş bebek battaniyesi

-

parlak-tas-suslemeli-pelus-bebek-battaniyesi-modelleri
Merhabalar. Bu kez de sizler için erkek bebeklerimize özel Bbttaniye paylaşmak istedim. Yumuşacık, uzun süreli kullanımından sonra uzun yıllar anı olarak saklanabilecek türde isme özel bebek battaniyesi.
Sevdiklerimize hediye etmek için de güzel bir alternatif.
Bu güzel battaniye için öncelikle peluş kumaş kullandım. Üzerine gerçek kristal taşlardan oluşan tabakadan harf kalıpları çıkarıp o kalıp üzerinden harfleri kestim ve battaniye üzerine ütü ile yapıştırdım. Yazının üzerine ayıcık motifi kullandım. İsteğe göre farklı desenlerde yapılabilir tabii. Yıkanınca taşlara kesinlikle bir şey olmuyor :)

Diğer modeller için bana  buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın