Cumartesi, Ekim 22, 2016

pasbas…

17
pasbas
pasbas

renk renk pasbas

17 YORUMLAR

  1. teşekkürler yorumlarınız için. ama yanlışlık yok herkesinki paspas bu pasbas… yazıya deilde paspasın güzelliğine bakalım bence

  2. bence pasbas da olur basbas da. hem daha mantıklı :)) gerçekten cıvıl cıvıl güzelmiş. üstündeki köpecik daha bi tatlı. sarılasım geldi ona :)

  3. genelde bu tip paspas /pasbas :)) evde artan yünleri değerlendirmek için yapılır. Ve de bazen renkler denk düşmez.Ama sizinkinin renkleri çok uyumlu ve her rengin tonuda çok zevkli bi seçim olmuş. Siz herhalde bu iş için özel yünalmışsınız gibi geld bana.ellerinize sağlık.

  4. Türkceye dikkat etmek sart,ama burasi maalesef türkce yazamayanlarla dolu,yazim kilavuzu diye bir sey var,ayrica ordan burdan link görmek istemiyorum,istersem arar bulurum zaten,herkes kendi yaptigi isi sergilese daha iyi olur diye düsünüyorum;bir de saka yollu da olsa düzeltme yapilinca aliniyorlar…

  5. edebiyat kursu gibi oldu burası ama sadece değişiklik olsun diye kendi kendimize isim vermiştik. herkesin ördüğü modele bi isim taktığı gibi. neyse saolun yorumlarınız için yinede. gönlünüze sağlık.

  6. Burası severek yaptığımız ve beğendiğimiz ürünlerimizi aynı dili konuştuğumuz insanlarla paylaştığımız bir yer.Kırıcı olmamaya özen göstermeliyiz, ayrıca insanın yapmadığı belki de yapamadığı başka sitelerdeki çalışmaları arkadaşları ile paylaşmasının hiçbir sakıncası yok bence.Ne güzel fikir sahibi oluyoruz.Sevgili Esran daha öncede siteni görmüştüm, kardeşinle birlikte emek verip, üretiyorsunuz sanırım, ellerinize sağlık.

  7. az önce birşeyler yazmıştım fakat esranın yazısının münakaşa ortamına dönüşmesini istemem o yüzden sildim. Güzellikleri konuşmak varken di mi. Esran gerçekten çok güzel el emeklerin var. renkler harika huzur verici.

  8. bir harfe takılmayıp güzelliklere bakan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. bu yönlendirdiğim ablamın sitesi. esran.blogcu da benim. münakaşa için bende özür dilerim arkadaşlar. memnun oldum güzel yazılarınıza…saolun