paspasım…

-

Sızlere layık degıl ama ben cok becerıklı degılım elımden bu kadarı geldı:))ama yenı seyler ögrenıyorum sıtenızden tesekkürler..

paspasım...
paspasım…

Beyaz sakallı iple once göbegı ördum..sonra dıger parcaları örerek dıkerek bırlestırdım..cok kolay yapılışı…

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

6 yorum gelmiş

 1. buzdan dusler

  canımm çok güzel olmuş valla çok hoşuma gidiyor bu paspaslar ama bilemiyorum nasıl olduğunu tığ kullanmayıdabilşmiyorum tığ ile oluyormuş :(

 2. hacerkurtulus

  tesekkurlerarkadaslar………(bu msj asla sızı kapsamıyo dıgerlerıne.)…. yalnız bende ınternetten gördum yaptım..burda bır arkadasa cok buyuk haksızlık yapıldı bu konuda ..bu sıteyı daha farklı düşünmüştüm ama boyle seyler yasanıyorsa burdada olmak yanlış..cok hakaret edıldı kadına cok ayıp o tarzda msj lar yazanlara..bende ılk ve son yazımla geldım gördum ve gıdıyorum ..sıze ıyısavasmalar ..

 3. ozlemcik89

  ellerinize sağlık çok güzel olmuş. ben de paspas değil de salona halı yapmak istiyorum ama bu nasıl yıkanır ki? ben saçaklı değilde düz ipten spiral örmek istiyorum sonra birleştirip kare yapıcam ama temizlemesi olmuyomuş çok ağır oluyomuş diye duydum. ayrıca kırkyama paspas modeli isterseniz burrun blogumu ziyaret edin ;)

 4. buzdan dusler

  hacer hnm neye tanık oldunuz bilmiyorum ama ben bu sitede daha önce hakaret yada benzeri şey görmemiştim kim yaptıysa onun ayıbı o gitmeli derim biz burada emeklerimizi paylaşarak çok güzel dostluklar kurduk

Bir Cevap Yazın