Patchwork Çalışmalarınız İçin Kalıplar ve Şirin mi Şirin Desenler

-

Tüm ’10 Marifet’ ailesine ve ’10 Marifet Severler’e Merhaba..Uzun zamandır takip ettiğim bu sitenin bana çok ama çok faydası oldu. Pek çok yeni tasarımları, fikirleri, hobileri vs. buradan öğrendim! Hepinize emekleriniz için çok teşekkür ederim!Artık ben de bu ailenin aktif bir üyesi olmalıyım dedim = ) ve rastladığım tüm güzellikleri sizlerle paylaşmaya karar verdim… Hepinize kucak dolusu sevgilerimle…Gelelim ilk yazımıza :

Kardanadamlı Patchwork
Kardanadamlı Patchwork

Resimde gördüğünüz şirinlerin en şirinlerine buradan ulaşabilirsiniz. ve kaynak sitede de pek çok değişik çalışmalara yer verilmiş..Aşağıdaki çalışmanın kalipları için buradanyararlanabilirsiniz. Sadece bebekler için olan kalıplar

ÇAlışmaları toplu halde buradangörebiliyoruz. Sitenin kalıplar ile ilgili bölümünün adresi de şuTatilde de patchwork ile uğraşmak isteyenlere hatta yeni başlayanlara da faydalı olacaktır..

7 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    Merhabalar, hoşgeldiniz. Bana gönderdiğiniz mesajı daha yeni gördüm. Zaten yazınız da bu arada yayınlanmış, bana gerek kalmamış :)

  2. Avatar photo

    2007 den beri burda sessiz sessiz izlemişsin siteyi ama bu sefer tam giriş yaptın demek:))hımm e o zaman tekrardan hoş geldin aramıza:)

Bir cevap yazın