Pazar, Ekim 23, 2016
Patchwork Harikası

10 YORUMLAR

  1. betula kimse öğretmedi deme sen patchwork yaparsın bak ben 7 sene önce taktıydım en basitinden çıkardım kartondan yapmak istediğim kalıpları elle diktim bir yastıklık parça kadar. Sırf merakım gitsin diye. Al önüne kumaş parçalarını kur desenini yap bir yastık.

  2. yapılışını görmüştüm,zahmetli bir iş.ama sonuç mükemmel.ben de öğrenmek isterim..öğreniriz inşallah:)

  3. Ya aslında bi keresinde denemeye çalıştım ama düzgün olmadı makinada yapmak istiyorum ama araştırmam lazım sanırım :)

  4. ÇOK GÜZEL BİR MODEL. BENDE DENEMİŞTİM BİRKERESİNDE AMA PEK BAŞARILI OLAMADIM BENCE PATCWORK’DE TEK KOLAY OLAN İŞ DİKMESİ KUMAŞLARIN RENKLERİ, CİNSİ VE KUMAŞLARIN YERLEŞTİRİLMESİ ÇOK ÇOK ÖNEMLİ. SANIRIM BUNLARA DİKKAT EDERSENİZ GÜZEL BİRŞEY ÇIKAR ORTAYA. BENİM EKSİKLERİM BUNLARDI O YÜZDEN YAZMAK İSTEDİM.

  5. İyi günlerrbayıldım tek kelimeyle harika. Bu örtü iki kişilik mi. Kızın çeyizi için almak istiyorum satarmısınız?Ben kıbrısta yaşıyorum bana bili verirseniz çok sevinirim

  6. örtü güzelmiş gerçekten. Halamda çok asit birşeymiş gibi anlatır hep, bende daha cesaret edemedim. Ayrıca evimde dikişle ilgili birşey yok.