Patchwork yatak örtüm

-

Son çalışmalarımdan olan yatak örtümü sizlerle paylasmak istedim.Karelerin birleştirilmesinden oluşan bu örtüde yorganlamaya agırlık verdim.Deseni daha yakından görmek isterseniz burada.

15 yorum gelmiş

 1. selmatozan

  ellerinize sağlık, sanki marka bir yatak ötüsü gibi duruyor çok profesyonel olmuş.. Renkler de güzelliğine güzellik katmış..

 2. SEMYIL

  rengiyle, şekliyle,muhteşem. bu yorganlamaya parmaklarınız nasıl dayandı. elleriniz dert görmesin inşallah.gerçektende dudak uçuklatan cinsten olmuş..

 3. gonuldenele

  neduk diyor ki;Muhteşem olmuş.Bakın gönüldenele de bu işlerden çok iyi anlıyor.Siz ikiniz de başka kulvardasınız.Biz amatörler ancak dudak uçuklatırız sizlerin karşısında.Birkaç arkadaşımız daha var sizin gibi.Bu site sizler sayesinde 10marifet oluyor, bizler de arada kaynıyoruz.

  sevgili neduk; ben daha çok yeniyim.Burada olmamın en büyük sebebi sizlerin samimi,objektif ve açık yürekli yorumlarınız oldu.tadı tuzu sizsiniz bence.güzel düşüncelerinizle çok mutlu oldum. Bu da yeni işler için büyük bir motivasyon olacak:))

 4. Noblesse

  Sevgili neduk, ne kadar mütevazisiniz, inanılmaz.Pes doğrusu!Siteye üye olmadığım dönemlerde iki gün sizin arşivinizi incelemiştim, sonra da hiç bir yazınızı kaçırmadım.Benim gibi sizden pek çok şey öğrenen kimbilir kaç kişi vardır.Yatak örtüsü ise muhteşem…

 5. Arkadaslar güzel yorumlarınız icin tesekkür ederim.Ben bu siteye üye olmadan önce uzun süre sizlerin islerinizi inceledim.Cok yararlandıgım calısmalarınız var.Benim islerim uzun sürede tamamlanıyor.Eski calısmalarımı da akıl edip de fotograflamamısım.Nerden bileyim ki bu islerden anlayan kisilerle bunları paylasacagımı…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Masa örtüsüne dantel şerit dikimi

| | 0 Yorum

Geçenlerde bir kumaşçıya yolum düştü, ucuz ve güzel kumaşları görünce dayanamadım. Özellikle aşağıda sandalyede gördüğünüz kumaşın dantel gibi şeritleri çok hoşuma gitti. Bu şeritleri aşağıdaki gibi keserek masa örtüsünün kenarlarını...