Çarşamba, Mayıs 24, 2017
Patchwork yatak örtüm

15 YORUMLAR

  1. ellerinize sağlık, sanki marka bir yatak ötüsü gibi duruyor çok profesyonel olmuş.. Renkler de güzelliğine güzellik katmış..

  2. rengiyle, şekliyle,muhteşem. bu yorganlamaya parmaklarınız nasıl dayandı. elleriniz dert görmesin inşallah.gerçektende dudak uçuklatan cinsten olmuş..

  3. neduk diyor ki;Muhteşem olmuş.Bakın gönüldenele de bu işlerden çok iyi anlıyor.Siz ikiniz de başka kulvardasınız.Biz amatörler ancak dudak uçuklatırız sizlerin karşısında.Birkaç arkadaşımız daha var sizin gibi.Bu site sizler sayesinde 10marifet oluyor, bizler de arada kaynıyoruz.

    sevgili neduk; ben daha çok yeniyim.Burada olmamın en büyük sebebi sizlerin samimi,objektif ve açık yürekli yorumlarınız oldu.tadı tuzu sizsiniz bence.güzel düşüncelerinizle çok mutlu oldum. Bu da yeni işler için büyük bir motivasyon olacak:))

  4. Sevgili neduk, ne kadar mütevazisiniz, inanılmaz.Pes doğrusu!Siteye üye olmadığım dönemlerde iki gün sizin arşivinizi incelemiştim, sonra da hiç bir yazınızı kaçırmadım.Benim gibi sizden pek çok şey öğrenen kimbilir kaç kişi vardır.Yatak örtüsü ise muhteşem…

  5. Arkadaslar güzel yorumlarınız icin tesekkür ederim.Ben bu siteye üye olmadan önce uzun süre sizlerin islerinizi inceledim.Cok yararlandıgım calısmalarınız var.Benim islerim uzun sürede tamamlanıyor.Eski calısmalarımı da akıl edip de fotograflamamısım.Nerden bileyim ki bu islerden anlayan kisilerle bunları paylasacagımı…