Pazen tunik ve örgü bileklikler

-

pazen tunik
Bu pazen tuniği 10marifet’in güzel editörleri hatırlayacaktır, zira üzerimde canlı canlı gördüler. Burada diğer görseller.

cruciani
Bunlar da ördüğüm bileklik ve crucianiler! Pazen tunik ve örgü işlerimi bir yayında birleştiriverdim. Ayrı ayrı yayın hazırlamaya azıcık üşendim de :D

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
zulaltan

Bir şey yap, güzel olsun. Çok mu zor? O vakit güzel bir şey söyle.. Dilin mi dönmüyor? Güzel bir şey gör Veya güzel bir şey yaz..Beceremez misin? Öyleyse güzel bir şeye başla.. Ama hep güzel şeyler olsun.. Çünkü her insan ölecek yaşta..! Geç kalmayasın." Şems-i Tebrizi Kişinin değeri nedir? - Aradığı şeydir! Eğer sen, can konağını arıyorsan, bil ki sen cansın. Eğer bir lokma ekmek peşinde koşuyorsan, sen bir ekmeksin. Bu gizli, bu nükteli sözün manasına akıl erdirirsen, anlarsın ki Aradığın ancak sensin, sen. Madendeki inciyi aradıkça madensin. Ekmek lokmasına heves ettikçe ekmeksin. Şu kapalı sözü anlarsan, anlarsın her şeyi; Neyi arıyorsun, sen osun. Senin canın içinde bir can var, o canı ara! Beden dağının içinde mücevher var, o mücevherin madenini ara! A yürüyüp giden sufi, gücün yeterse ara; Ama dışarıda değil, aradığını kendinde ara. MEVLANA

12 yorum gelmiş

 1. shane

  görür görmez tanıdım zaten. çok yakışmıştı size. bileklikleri zaten çok seviyorum… süper hepsi.

 2. zulaltan

  Sevgili Shane ,ben de sizi görür görmez ne güzel hanımmış manken gibi hatun dedim vallahi 41 kere maşallah :)
  çok teşekkürler beğenmenize çok sevindim :)
  kırmızı bana yakışıyor canım itiraf edeyim, çok da alçak gönüllüyüm canım :)

 3. munures

  bu pazenin aynı desen ve rengi bende de var, kıyamadım gitti, halbuki kıysam alıcam yine aynısından :) ama seninki çok güzel olmuş filizcim ellerine sağlık :) bilekliklerin de harika ve o bilekliklerin altında kıyıdan kenardan görünen çizim de öyle :)

 4. zulaltan

  Münüreciğim çok sağol kuzum benim.
  kıy gitsin yeni pazen deseni alırsın kuzum. benim bu pazen de bekledi bekledi beklemekle olmuyor kıydım gitti.o çizim artistik resim olsun diye konulmuş pek iddeası olmayan bir çizim.

 5. munures

  tamam valla ilk fırsatta kıyıcam, kızıma ne diksemm, ne diksem acaba :) yastık mı yapsam, dur ben azıcık düşüneyim :)

 6. zulaltan

  elbise olur, yastık olur ,etek olur, çanta olur Allah ne verdiyse
  çok düşünme düşünce suçundan içeri atarlar bak :D

Bir Cevap Yazın