Peçete Transferi Minik Kutular

-

peçete transferi
Bu peçeteleri çok beğenince bu küçük kutuların üzerinde kendilerine bir yer verdim. Blogumda farklı resimlerini de görebilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
wildpoppy

Değişik insanlarla tanışmak, yeni şeyler öğrenmek ve yaşamda çeşitliliği deneyimlemek vazgeçemediğim bir şey, bir ihtiyaç hatta. Nüfus kağıdındaki yaşıyla kendi algısındaki yaşını, aldığı üniversite eğitimi ile yaptığı işleri, bir türlü senkronize edemeyen, ettiği zaman ise kendini, kendi gibi hissedemeyen, yaptığı işleri, yaptığı yemeği bile hatta ikinci kez yapmaktan sıkılan, yapamayan hatta, oğlunu seven, koruyan, kollayan, ona güvenen, ona kızan, onun için endişelenen tipik bir anne olmasına rağmen, hala kendinin bir anne olması kavramına şaşırabilen, belki de herkesin tanımladığı gibi tipik bir ikizler kadınıyım ben kısaca... Kendimi bildim bileli pek sevdim elişi, hobi kavramlarında bir şeyler üretmeyi. İlkokulda ki elişi dersini tek seven çocuk bendim herhalde ama diğer arkadaşlarım nefret ettiği için bende gizlerdim bu sevdamı gözlerden. Artık gizlemiyorum ve paylaşmak istiyorum herkesle. Bu blogumun ortaya çıkması da bundandır.... email: wildpoppyfields@gmail.com

7 yorum gelmiş

 1. wildpoppy

  Yorumlarınızı her zaman ne kadar renkli ve çoşkulu ifade ediyorsunuz shane. Okumak pek keyif veriyor bana… Sevgiler

 2. yagmuryurek

  bende çok beğendim ellerinize sağlık peçeteyle ilgili bi kaç bişety sorabilir miyim? bende deneyecektim ama kafam şahane karıştı vazgeçtim
  1- bu peçeteler beyaz zemin dışında başka renge uygulanmaz mı?
  2- peçeteleri olduğu gibi mi yapıştırıyorsunuz deseni kesiyor musunuz?
  3- ben deseni serpiştirmek istiyorum da… kenarları ayrınyılı nasıl kesiyorsunuz?

 3. wildpoppy

  Yorumlarınız için teşekkürler. Umarım sorularınızı soralı çok olmamıştır. Burada bir uyarı sistemi olmadığı için görmemiştim, şimdi tesadüfen gördüm. 
  Yağmuryürek: 
  1. Peçeteler çok ince olduğu için zemine koyu renk uygularsanız peçetenin deseni kayboluyor. O sebepten, beyaz VEYA herhangi bir AÇIK renk uygulamalısınız. Ama eğer peçete biraz kaybolsun derseniz farklı renkler deneyebilirsiniz. (Bazen böylesi güzel olabiliyor, ama genelde açık renk daha uygun oluyor genellikle)
  2. Duruma göre değişiyor. Bu örnekte peçetenin tümünü kullandım, ama bir başka peçeteden kestiğim parçaları da tepesine, yanlarına v.s. kullandım. Dikkat etmeniz gereken husus, peçetelerin üst üste gelmemesi, o zaman kötü karışık bir desen ortaya çıkıyor…
  3. Desen serpiştirebilirsiniz. Benim yaptığım bir çok obje var serpiştirme peçete ile. Yakın zamanda onları da paylaşırım. Kenarları eğer çok girdili çıktılı ise kesmek biraz zor oluyor. Sabrınız varsa tırnak makası ile kesmek iyi oluyor.

  Yaptım oldu:
  Bu peçeteyi bir hobi evinden almıştım zamanında. IHR marka. Sonradan tepe homeda da gördüm ama oradan alınca paketi tamamen almak gerekiyor, ki bu markanın peçeteleri biraz pahallı oluyor.

  Başka sorularınız olursa cevaplayabilirim. Kolay gelsin,
  Sevgiler 
   

Bir Cevap Yazın