Pazartesi, Mayıs 29, 2017

Ped Kılıfları

11

keçe
Nuraycatasarımlar‘ın ürünlerinden esinlenip, keçe ve kumaş kullanarak yaptığım hijyenik ped kılıfları :) Şimdilik 2 model yaptım, fırsat buldukça yenilerini de yapıp sizlerle paylaşacağım. Mor olan kılıf/çanta düğmeyle iliklenerek kapanıyor. Kırmızı kılıf/çanta ise cırt bantla açılıp kapanıyor, fotoğraflarını önceden çektiğim için resimde cırt bantlar gözükmüyor ;)
Mor keçeyi uzun süredir kullanmadığım için katlayarak kaldırmıştım, kat izi olmuş, bir türlü açamadım, o yüzden mor çantayı kendim için yaptım :D
Kumaş ve keçeyi üst üste gelecek şekilde aynı hizzada kesip nakış ipiyle elde diktim. Çeşitleri çoğaltınca satışa sunacağım.
Çok hoş fikirlerim var ;)

keçe

keçe

keçe

Paylaş
ayamaya
30unu geçmiş çalışan bir anneyim, kızımla birlikte çogu kez çocukluğuma dönüyor, bazen okullu oluyor,bazen gülüp bazen ağlıyorum. Oyunlarımızın arasına hobilerimizi de sıkıştırıp anne-baba-çocuk üçgeninde vakit geçiriyoruz.Hobilerimi evimize katkı olması için değerlendirmeye çalışıyorum.Az ve öz de olsa siparişlerim geliyor.Dilerim 10 marifet hepimize uğur getirir . Dipnot: profil resmim alıntıdır Sevgiler.

11 YORUMLAR

  1. Ben geldim,arkadaşımın benden bahsettiğini duydum:)) teşekkür ederim,çantalar hoş olmuşlar emeklerine sağlık .kahvesevmem ‘e katılıyorum. Kullanışlı ve her yerde bulunmayan bir ürün ,bol satışlar diliyorum:))

  2. kahvesevmem,Nuraycatasarımlar,kilpi,zulaltan,SeherK beğenmenize çok sevindim , çok teşekkürler :D
    Sevgili Nuray’a kendi tasarımlarından dolayı ayrıca teşekkürler ,bana fikir verdiği için…
    evet zulaltan “yok artık” dediğin şeyler bunlar ;)
    kafamda çok cici modeller var, acilen fırsat yaratmam lazım.