Ped Kılıfları

-

keçe
Nuraycatasarımlar‘ın ürünlerinden esinlenip, keçe ve kumaş kullanarak yaptığım hijyenik ped kılıfları :) Şimdilik 2 model yaptım, fırsat buldukça yenilerini de yapıp sizlerle paylaşacağım. Mor olan kılıf/çanta düğmeyle iliklenerek kapanıyor. Kırmızı kılıf/çanta ise cırt bantla açılıp kapanıyor, fotoğraflarını önceden çektiğim için resimde cırt bantlar gözükmüyor ;)
Mor keçeyi uzun süredir kullanmadığım için katlayarak kaldırmıştım, kat izi olmuş, bir türlü açamadım, o yüzden mor çantayı kendim için yaptım :D
Kumaş ve keçeyi üst üste gelecek şekilde aynı hizzada kesip nakış ipiyle elde diktim. Çeşitleri çoğaltınca satışa sunacağım.
Çok hoş fikirlerim var ;)

keçe

keçe

keçe

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
ayamaya

Hayat kısa, yaşamaya bak :) Sevdiğim şeyler dikmek, örmek, tasarlamak ve bunları birilerinin beğenisiyle yaparak gelire dönüştürmek... Çalışıyorum ama severek. Gece gündüz farketmez... Gelsin siparişler :))

11 yorum gelmiş

 1. Nuraycatasarimlar

  Ben geldim,arkadaşımın benden bahsettiğini duydum:)) teşekkür ederim,çantalar hoş olmuşlar emeklerine sağlık .kahvesevmem ‘e katılıyorum. Kullanışlı ve her yerde bulunmayan bir ürün ,bol satışlar diliyorum:))

 2. ayamaya

  kahvesevmem,Nuraycatasarımlar,kilpi,zulaltan,SeherK beğenmenize çok sevindim , çok teşekkürler :D
  Sevgili Nuray’a kendi tasarımlarından dolayı ayrıca teşekkürler ,bana fikir verdiği için…
  evet zulaltan “yok artık” dediğin şeyler bunlar ;)
  kafamda çok cici modeller var, acilen fırsat yaratmam lazım.

Bir Cevap Yazın