Salı, Ekim 25, 2016
Pembe Ahşap Boyama Kutu

Pembe Ahşap Boyama Kutu

40

Peçete tekniği ile çalıştığım bu kutunun kapak kısmını cam boncuk ile kapladım, böylece suyun altında görünüyor gibi bir boyut kazandı.görüşlerinize sunarım.

40 YORUMLAR

 1. Aaa kapaktaki çalışma çok hoş bir fikir olmuş. Ellerine sağlık arkadaşım, deseni ve rengi de çok güzel. Güle güle kullan.

 2. sevgili güneşe doğru, inanın hayran kaldım bu kadar mı? güzel olur. renk, desen harikaa… ellerinize sağlık, çok beğendim..

 3. kapakta fikir tamamda desen klasik olmuş sana yakıştıramadım güneşedoğru çiçek böcek işlerine girmezdin sen. bi neoklasik dönememe rastladı:) nedir o? klasik mi? şeklindede yazabilirim tabii

 4. kondor kardeş ;lütfen olayı klasik ve dramatik hale getirme :)))) (kafiye için yazdım) bakanlıktan genelge geldi herkes peçete yapsın yapmayana önce kınama, sonra açığa alma gibi cezalar vereceğiz diye buyurmuşlar e mecburen bende sicilim bozulmasın diye….. ( zavallı memur smiley)akonı, sarıkurdelem siz kondoro bakmayın :))) beğenmeniz beni çoook mutlu etti.

 5. sevgili kriizantem; bocukları yapıştırmada pek başarılı olduğum söylenemez sanırım tutkalı daha yoğun sürmeliydim arada boşluklar kaldı sence vernikten sonra düzelir mi ? ne tür vernik kullanmıştın ?

 6. Vernik değilde o boncuk yapıştırıcısını üzerine bolca sıkmıştım.Kuruyunca şefaflaşıyorya, ayrıca vernik kullanmadım üzeri için.Tam olarak şöyle yapmıştık kursta. O boncuk yapıştıcısını sıktım, şeffaf boncukları boşaltıp, bir fırça yardımıyla yaymıştım.O kalan boşluklara tekrar boncuk yapıştırırsan olur bence.

 7. Çok güzel olmuş… Aslında fotoğrafta kapak çok net anlaşılmıyor. Belki bu beadosphere olayına yabancı olanlar bu boncukların ne işe yaradığını fotoğraftan çok iyi anlamamış olabilirler. Ama eminim çok güzel parlıyordur.Pek beğendik vesselam :))

 8. hâla yapılıyor mu bunlardan? diye cümleye girecektim, ki girmiş oldum zaten, arada yorumları okuyunca genelge gelmiş olduğunu öğrendim de cebime attım sert yorumumu.:) acaba bunlardan yapan memurların derecesi aöf bitirmiş gibi yükseliyo mu?

 9. saat12 işkence ve gaz odası uygulaması da var çoluk çocuk okur dıye yazmamıştım :))) genelge böle bişi yani :)) 1. derecenin 4.kademesi yolda dediler bana, bende “aa ben zaten 1. dereceyim emekliyim hemde” dedim :)))benden, sibelmerve, yamalı teşekkürler

 10. harika olmuş hele boncuk olayı süper,çok hoşuma gitti o soft görüntü,kutunun tamamınıda boncuklu yapabilirmiştin.Bi keresinde bende tutkalla yapıştırmaya kalkmıştım ahşap kutuya renkli cam boncukları,tabi bizde teknik ne arar,olmamıştı,daha sonra kazımıştım boncukları kutu kurtulsun diye:)

 11. bu kutu ancak benim boyutlarıma göre farfin:)) ellerinize saglık sadece çalışmanız degil kutuda çok güzelmiş efendim:)