Pembe çiçekli bebek battaniyesi

-

pembe-cicek-motifli-bebek-battaniyesi-ornekleri-2
Pembe çiçekli bebek battaniyesi modeli. Yaz gelmesiyle birlikte annem örgülerini kaldırırdı. Sıcakta yünlü şeylerle uğraşmak hele ki İzmir sıcağında son derece bunaltıcı olduğundan o da yünlü, sıcaklı işlerini kış mevsiminde yeniden başlamak üzere sandığa kaldırırdı.
Benim için daha farklı işliyor işler. Çünkü günler uzadıkça işten sonra evde daha fazla vakit geçirmeye başladık, dolayısıyla ben de iş çıkışı daha fazla örgü örebiliyorum.
Bunu da muhteşem (!) hızımla yaz sıcakları bastırmadan bitirdim.
Küçük çiçek motifleri yaptıktan sonra çevresine yapraklarını yaptım ve beyaz ile fon oluşturdum. Böylece bu sevimli bebek battaniyesi modeli tamamlanmış oldu.

Blog‘dan ve İnstagram’dan (@madamroksalan) isterseniz beni takip edebilirsiniz. Sevgilerimle…

pembe-cicek-motifli-bebek-battaniyesi-modelleri

pembe-cicek-motifli-bebek-battaniyesi-ornekleri

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Madam Roksalan

Psikolog

İsme özel pembe bebek battaniyesi

| | 0 Yorum

Kızıma aldığım pembe nohut battaniyeye ananemizin mevlüd elbisesi için kullandığı dantelden artan dantel güpürü diktim. Elimde olanı kullandığım için danteli fırfırlamadan diktim ama siz fırfır yapıp dikebilirsiniz de. İsminin kısa...

Güzelim tığ işi bebek battaniye modelleri

| | 0 Yorum

Tığ işi bebek battaniyelerini insan kucaklamak istiyor; yumuşacık, rengarenk, biraz da sanki bebek kokulu oluyorlar. Birbirinden şahane tığ işi bebek battaniyeleri arasından seçim yaparken zorlandık ama hem buradaki bebek battaniyeleri bölümümüzden...