Pazartesi, Mayıs 29, 2017
Pembe dantel ve çiçekli lohusa seti

Pembe dantel ve çiçekli lohusa seti

0

pembe-cicek-suslemeli-lohusa-takimi
Merhaba arkadaşlar. Pembe dantel ve mint yeşili çiçek detaylı lohusa seti anne terlik ve tacından oluşuyor. Bu renklerdeki konseptimizi epey geniş çapta hazırladık, hem anne hem bebek üzerine.
Ben burada annemizin isteği doğrultusunda çalıştım. Boş olarak temin ettiğimiz terliklerin tabanlarını inciler ile süsledik. Büzgülü olarak diktiğimiz dantellerimizin üzerine çiçeklerimizi monte ettik. Çiçeklere incili fiyonklar da ekledik. 3 adet hazırladığımız süslemelerin ikisini terliklere, birini de inci taçımızın üzerine monte ettik.. İşte anne lohusa setimiz hazır :)

Diğer modellerimiz için bana buradan , buradan ve buradan ulaşabilirsiniz…

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz. Face Web ve İnstagram sayfa ismimiz oykulutasarimlar Hepinizi Bekleriz...
Satış için ulaşabilirsiniz: