Pembe dantel ve çiçekli lohusa seti

-

pembe-cicek-suslemeli-lohusa-takimi
Merhaba arkadaşlar. Pembe dantel ve mint yeşili çiçek detaylı lohusa seti anne terlik ve tacından oluşuyor. Bu renklerdeki konseptimizi epey geniş çapta hazırladık, hem anne hem bebek üzerine.
Ben burada annemizin isteği doğrultusunda çalıştım. Boş olarak temin ettiğimiz terliklerin tabanlarını inciler ile süsledik. Büzgülü olarak diktiğimiz dantellerimizin üzerine çiçeklerimizi monte ettik. Çiçeklere incili fiyonklar da ekledik. 3 adet hazırladığımız süslemelerin ikisini terliklere, birini de inci taçımızın üzerine monte ettik.. İşte anne lohusa setimiz hazır :)

Diğer modellerimiz için bana buradan , buradan ve buradan ulaşabilirsiniz…

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar