Pembe güneş çiçeği kolye

-

pembe boncuklu kolye

Düzenli olarak her ay düzenlenen Etsy BeadWeavers grubunun kasım yarışmasına bu ay bende Pembe Güneş Çiçeği Kolye ile katıldım. İlk yarışmam olduğu için ve alanında uzmanlaşmış kişilerle yarıştığım için çok heyecanlıyım. 11. numarada yer alıyorum… Ayrıca bu ayki yarışmada Türkiye’den yarışan tek kişi benim. Blog kullanan herkesin beni destekleyeceğine inanıyorum :) Oylama 09 – 15 Kasım tarihlerinde Etsy BeadWeavers Blogadresinde yapılacaktır. Kolyemi tüm beğenen arkadaşların bana destek vermesi benim için çok önemli. Maddi bir ödül yok. Manevi ödülü ise çok büyük… Ayrıntılı bilgi ve açıklamayı etsy mağazamda bulabilirsiniz. İlgi ve desteklerinizi bekliyorum… Herkese çok teşekkür ederim :)) Bu da benim hazırladığım pebme boncuklu kolye takı tasarım çalışmam.

yarışma moziği
yarışma moziği

93 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Heh işte beklenen yazı geldi:))Dün haberim oldu ve hemen oyumu verdim. Benim gibi nasıl oy vereceğini bilmeyenler varsa sayfanın sağ tarafında yarışmaya katılanların listesi var ordan 11 numarayı seçiyorsunuz.Demet’in yaptığı hem çok güzel, hem çok zahmetli, hem de bizim arkadaşımız olduğu için desteklerinizi esirgemeyin lütfen. Hadi bakalım pamuk eller tık tıklara:)))

 2. Avatar photo

  canım çok güzel,benim bloğum yok henüz ama dur bakalım açmayı düşünüyorum bugünlerde,yetişirsem tıklıcam.ellerine sağlık arkadaşım:)

 3. Avatar photo

  nasıl oy verebileceğimizi soracaktım ki sevgili bizimgibiler açıklamış,bloğu olmayanlar oy kullanamayacaklarmı onu da merak ettim bilgi verirseniz çok sevinirim.Unutmadan kolyen harika olmuş,çok çok beğendim ben, çok kibar olmuş,ellerine sağlık,bol şans ve başarılar diliyorum

 4. Avatar photo

  Bendende 1 oy gitti.Bu arada şuanki oylamaya bakılırsa önde gidiyorsun.Tebrik ediyorum.Kolyen cok hoş olmuş.Ellerine sağlık .

 5. Avatar photo

  Sevgili aydin geliniÖncelikle bu güzel kolye için tebrik ediyorumAyrıca arkadaşların sözlerine de katılıyorum.Bir oy bir oydur … Bir tık’la klavyemiz aşınmaz :))Hem de bir arkadaşımız böyle bir yarışma kazandığında bu hepimizin sevinci ve gururu olur.Yani ben olaya bir elişi yarışması olarak bakmıyorum “Milli takımdan bir oyuncu maça çıkmış haydin, hemen destekleyelim” şeklinde bakıyorumve tüm kalbimle başarılar diliyorum.

 6. Avatar photo

  çok teşekkür ederim evet söyledikleriniz çok mantıklı..bende milli temsilci gibi hissettim şimdi…çok teşekkür ederim…tüm oy kullanan arkadaşlara ve bir kaç arkadaşım var yardımcı olmaya çalışan onlardan biride bizimgibiler arkadaşımız…herkese ama herkese sonsuz sevgiler …umarım sizleride bu tür uluslararası yarışmalarda görürüz..çok güzel bir duygu tüm milletten insanlar arkadaşlarını dostlarını bu tür platformlarda destekliyor..benimde göğsüm kabardı…yarışmada çok güzel işler var ve yapılan takılar altından bile daha değerli benim gözümde…sizde emeğe değer verip oyunuzu benden yana kullanıyorsunuz..bundan güzel bir ödül olamaz bence :)

 7. Avatar photo

  basardım bende oy verdım basarılar arkadasım ınsallah sen kazanırsın tıklamak yetoıyor heralde bence kolyede cok guzel

 8. Avatar photo

  *gönüldenele ablacığım , *camgüzeli , *sergun , *gülseyhan çok teşekkürler…beğenmeniz ve desteklemeniz benim açımdan çok özel ..herşey için çok teşekkür ederim :)

 9. Avatar photo

  Nasıl yani, yarışmada benim bloğum yok diye oy kullanamayacak mıyım?Harika olmuş, ellerinize sağlık. Yarışmada başarılar diliyorum. Umarım birinci olursunuz.

 10. Avatar photo

  aydın gelini çok güzel neduk ablanın sitesinde gördüm gittim oy kullanamadan dönmüştüm şimdi gidip oyumu kullanıp döneyim.Parmak boyamıyorlar dimi?

 11. Avatar photo

  Ya ben de işaretliyorum ama oyunu değiştir yazısı çıkıyor karşıma,bloğu olmayan oy kullanamayacak mı,lütfeeen bilgi verirmisiniz bana,4 gün kalmış…

 12. Avatar photo

  ay ay ay sen naptın böyle aydın gelini.şu güzelliğe bak süper olmuş bittim valla yaellerin dert görmesin harika ya diycek bişey bulamıyorum ben.yarışmada tüm kalbimle başarılar diliyorum.oylar nerden veriliyo ben de katılayım bari.

 13. Avatar photo

  ayyy sabah sabah neşem yerine geldi..herkese çok teşekkür ederim…oy kullanamayanlara teşekkür ederim..oy kullanmış kadar oldunuz benim için….bildiğim kadarıyla blog sahibi olmak gerekiyor….tekrr teşekkürler :)

 14. Avatar photo

  bende dün neduk hanımın blogundan öğrenip hemen oylamaya gittim ama beceremeden dönmüştüm hattanasıl yapacağımıda neduk hanıma da sordum.şimdi öğrendim tekrar gidiyorum..Aydın gelincim öncelikle seni kutluyorum ellerine sağlık güzel olmuş kolyen.daha da büyük büyük başarılar senin olsun.:))

 15. 55. oy da benden, güzel gidiyorsun aydın gelini…Benim blogum yok ama oy kullandım aynı bilgisayardan aynı günde oy kullanamaycağınızdan kabul olmamıştır. tekrar deneyiniz. Blogu olmayanlara da duyrulur, oy kullanabilirler.

  Yani ben olaya bir elişi yarışması olarak bakmıyorum “Milli takımdan bir oyuncu maça çıkmış haydin, hemen destekleyelim” şeklinde bakıyorumve tüm kalbimle başarılar diliyorum.

  Aynen katılıyorum, sanırım her Türk bunu hissediyordur.Tercüman olarak gittiğim yemek yarışmasında heyecandan yerimde duramadım. Gerçi sonuçta ödül alamadık ama Türkiye isminin o ortamda gçmesi bile çok güzeldi.Merak eden olursa LG’niyemek yarışası finali Tayland’da yapıld ve Türkiye’den 2 blog yazarı gelmişler.Arkadaşların blogları:www.yaseminmutfakta.blogspot.comwww.mimosacafe.blogspot.com

  Yasemin Bölükbaş ve Ebru Atlan
  Yasemin Bölükbaş ve Ebru Atlan
 16. Avatar photo

  öbür yazında söyleyince sen. hemen gittim 11. kişiye baktım. sonra geldim sana sordum. tekrar hemen kullanıyım diye gittim.. valla salak polyanna diyeni yolarım. ben zannettim. 11. sırada …. o kadar oy veriyoz..niye bi türlü 10.sıraya geçmiyor diye….bak yolarım dedim..

 17. Avatar photo

  şULE BU GÜZEL BİLGİLENDİRME İÇİN TEŞEKKÜrLER. dEMET BEN DÜN KULLANDIĞIMDA 11 oyun vardı ve birinciydin, hala öyle sanırım. Blogu olmayanlar da kullanıyor. Gecekuşum oyunu değiştir, seçeneği herkese çıkıyor, vazgeçersen diye konulmuş, genel bir seçenek. Sen değiştirme :))Demetcim ben de milli maç gibi hissettim. DEMEEET SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİİİİN:))) dedim bile :)))

 18. Avatar photo

  Sevgili Aydıngelinim(Namıdiğer demetciğim , Sevgil Neduk’tan bu yarışma sayesinde öğrendim adını:)) ), bugün ilk yorumumu sana yazıyorum. Yaptığın çalışma gerçekten zahmetli ve çok uğraşılarak yapılmış, detaylara baktığım zaman işçiliğin ve renk uyumun ilk göze çarpan ögelerden.. özenli, temiz ve şık bir çalışma olmuş.. sunumunda çok güzel… ellerine sağlık umarım değerini bulur ve ayın birincisi olur…Nice başarılarına…

 19. Avatar photo

  herkese bu güzel yorumlrdn dolayı sonsuz saygı ve şükranlarımı iletiyorum…tüm oylamaya katılan arkadaşlarımın elleri dert görmesin..:))öncelikle şunu dile getirmek istiyorum ;

  birinci olursam ;ocak ayının temasını ben seçme hakkını kazanacağım..blogumda bu konu ile bir köşe hazırlayıp oylamay katılan katılmayan tüm arkadaşlarla fikir birliği ile tema hazırlamak istiyorum.VE düşündüğünüz üzere hazırlyacağım tema geleneksel türk motifleri ve asya topluluklarının yani TÜRK topluluklarının el işçiliği üzerine bir konsept olacaktır.bunu canı gönülden istiyorum.her türlü fikir alışverişine açık durumda tartışarak karar almak istiyorum…

  bu fikre bugün alıştım çünkü 3 gün kaldı ve her geçen gün yarışmacı arkadaşlarımla aramdaki mesafe açılıyor…keşke birinci olsam bu hayalimi gerçekleştirebilsem :)bilmeyen birçok insan için takılarımızın konsepti ilgi çekici ve tanıtıcı bir kılavuz niteliği taşıyabilir…

 20. Avatar photo

  Ahh sevgili aydıngelini sadece senin değil böylesi bir şey icin hepimizin elele verip heyecanla beklemesi gerekir şimdi…

 21. Avatar photo

  Bu arada yukarıda hep soruluyor blogu olmayan kişiler oy kullanamıyor mu* kullanılan oylar geçersiz mi sayılıyor…Bence oylamada böyle bir sorun yok sadece bir bilgisyardan bir kez oy kullanılabiliyor diye düşünüyorum.

 22. Avatar photo

  sibel abla açıklık getirmiş konuya ..bende yanlış biliyormuşum demekki..blogum olduğu için öyle sorunla karşılaşmadığımdan işin aslını merak edip öğrenmedim hiç…şu an bile benim için muamma bir konu :))bir bilgisayardan oy kullanma fikri çok mantıklı geldi bana..

 23. Avatar photo

  blokla falan ilgisi yok. sizin durumunuz benden vahim. ya kullanıcıya ya da fiammanın dediği gibi…her bilgisayara göre..kızım akşam gelince kendi üyeliğinden bir kullansın bakalım.. söylerim ben.. aynı bilgisayardan iki kullanıcı verebiliyor mu diye.. çıktık açık alınla 10 yılda her….. allah allah

 24. Avatar photo

  Sesim canımsın sen çok teşekkür ederim açıklaman için,oyumu kullandım 60. oy da benden oldu,Aydın gelinim tüm kalbimle destekliyorum seni,birinciliğe çok yakışacak bu kolye hem de çookk…

 25. Avatar photo

  ben dün neduk sayesinde duymuş ve kullanmıştım oyumu.bloğumda yok onuda söliim:).aydın gelini gerçekten çok güzel bir iş çıkarmışsın pembiş pembiş.inşallah kazanırsın.gönlümüz seninle.başarılar arkadaş.

 26. Avatar photo

  SESİ——aaa evet şirindi değil mi? nasıl hatırladın..ben de memişi hatırladım. o da ,su aygırı varya o.. yazık o küçücük havuz da batıp çıkar senelerdir..teyzem ona giderken bir poşet salatalık götürür. hemen ağzını kocaman açar salatalığı görünce…. yine gittiğimde ben de götürücem..bu bayram..:))))))))))))aydın gelini biz hala 11. miyiz:))))))

 27. Avatar photo

  Çocuk ta kalmadı çiftliğe götürecek, şimdi istemiyorlar oraya gitmek. Ankarayı da bir özledim ki burnumda tütüyor.

 28. Avatar photo

  ben ankarasız yapamam. ülkemin her insanını çok severim. fakat ankaralı herkesden başkadır.. istanbul o kadar büyük olmasına rağmen sevilen sanatçılar çoğunlukla ankaralıdır. ankaralılar çok iyidir,çok tatlıdır,çok şekerdir, çok güzeldir…. beyazla aynı okulda okuduk.aynı koridorda,karşı sınıflarda,o bizden üst sınıftaydı.son senesinde de kol etkinlikleri oluyor ya edebiyat kolu gibi…aynı sınıfa düştük..o zamanda çok meşhurdu…………. ya sen de çocuk var ya niye gitmiyorlar..onlar o kadar güzel olduğunu bilmiyorlardır. kapalı akvaryum yapıldı onun için gideceğiz biz de.. aydın gelini , senin konuyu mahvettim mi,, öyleyse bak söyle … öpüyorum seni de..

 29. Avatar photo

  aksam arkadasimin bilgisayarindan da oy kullandim:) 2 oy benden gitti simdilik.zaten sürekli takip ettigim bir siteydi o site,peyote sever biri olarak. Türkiyeden de birinin katilmasina gercekten cok sevindim.eger haftasonu baska bilgisayarlar kullanma imkanim olursa yine oy verecegim.Kazanacagina eminim,tebrikler,sevgilerimle…

 30. Avatar photo

  çok teşekkür ederim yorumlarınız ve oylarınız için..takibe değer bir site gerçekten..peyote başlı başına bir güzellik…bu kadar eseri bir arada görmek insanın içini kıpır kıpır ediyor…yarışmada yarın gece yarısı son oylar kullanılacak ve yarışma bitecek…durum değişiyor sürekli…öndeyim ama her an değişebilir…çok merak ediyorum neler olup biteceğini….umarım aklımdaki temayı uygulama fırsatı bulurum…herkese sevgiler….

 31. Avatar photo

  1 oy da evden, hadi arkadaslar , tek yapmanız gereken 11’i seçip vote tusuna tıklamak, arkadasımız su anda ikinci , hep beraber onu birinciliğe tasıyalım.

 32. Avatar photo

  Ya arkadaşlar fark büyüyor gitgide demet şu an ikinci durumda:(Ben evden de kullandım. Arkadaşlarıma da anlatıp oy kullanmalarını isteyeceğim. Hala kullanmayan varsa hadi acele edin lütfen.

 33. Avatar photo

  evet arkadaşlar görüldüğü üzere 2. liğe düştükdaha yeni açtım ve dün gece bıraktığımda öndeydim 1 gecede nelerin değişeceğini görmüş oldum…son gün artık.40 oy bulmak çok zor artık..herkese teşekkür ederim..2 olmakta güzeldir…:)

 34. Avatar photo

  Vazgeçmeyelim. Ben msn de bütün arkadaşlarıma tek tek anlatıyorum nasıl oy kullanmaları gerektiğini. Sizde yaparsanız 40 oy neki hadi vazgeçmek yok.

 35. Ahh ne güzel bir fikir bizimgibiler, hemen mail sayfasına geciyorum.Benim İcin kötü bir durum var aydingelini yalnızca 2 kere oy kullanabildim çünkü ofise ugrayamiyorum haftasonlarim. Elimde iPhone um var ama sinir bir durum ondan oy kullanılamıyor. Neyse bende hemen arkadaslara haber vereyim onlar da kullansınlar.İns. Seni 1.lige taşıyacağız yine.Sevgiler

 36. Avatar photo

  Gün dogmadan neler olur,bakarsın Demedimiz birinci olur…Belli olmaz Sevgili Aydıngelini ben de en son baktığımda ilk sıradaydın 12 saatte cok sey degişebilir umudunu kaybetme bence…olmazsa bir dahaki sefere…

 37. Avatar photo

  7 saat var şimdi bitimine..sabaha karşı bitecek sanırım..142 ben168 diğer bayanın :)ara kapanmış biraz amabir dahaki sefere artık…. :)

 38. aydıngelini bugün sabah açtığımda 1saat kalmıştı. 145ten 152 ye ancak getirebildim. 3 tane ofisten ayrı bilgisayarlardan diğerlerini de msn de gördüklerime gönderttim ama 152 de yetmedi birinciliğe. 174 ile birincilik Hibiscus ta kaldı. Açıkçası seninkinden güzel değildi ama onunda tanıdığı çok kimse varmış demekki. Bir daha katıldığında tekrar haber ver erkenden o sefer 1. yaparız seni :)))

 39. Avatar photo

  çok teşekkürler çabanız için :)güzel bir kolyeydi…grubumuzdan msj atıp kutlayacağım şimdi…oylamaya katılan katılmayan herkese çok teşekkür ederim…önümüzde uzun bir zaman var…hayalimdeki temayı gerçekleştirmem biraz zaman alabilir ama birgün mutlaka olacaktır…iyi sabahlar…günün espirisi ;1. belli ….2. DEMET :)

 40. Avatar photo

  Sanat eserlerini takım tutar gibi değerlendirmemek lazım. Özellikle birden fazla oy kullanmak düpe düz diğer yarışmacıların hakkını gasp etmektir.

 41. Avatar photo

  aklımdaki tema için elinden geleni yaptılar sadece….bu kadar fevri davranacak birşey yok…neden peki son gün oylar arttı…bunun nedeni bilen var mı ?bu bir yarışmaydı….birkaç arkadaşımız beni fazla destekledi diyediğer arkadaşlarıda zan altında bırakamazsınız..ben herkese ne kadar minnettar olduğumu fazlasıyla dile getirdim….şuna da gönülden inanıyorum ben yabancı biri olsaydım ve bu yazıyı yine 10 marifette yayınlasaydım kimsenin bana oy vereceğini düşünmüyorum…sonuçtan son derece memnunum….ilk deneme için çok güzel bir değerlendirme oldu…öz eleştiriniz için teşekkür ederim sakagun :)

 42. Avatar photo

  Aydın Gelini’nden alıntı: “diğer arkadaşlarıda zan altında bırakamazsınız..”Zan altında bırakma diye bir şey yok. Herkes ne yaptığını yukarıda açıkça söylemiş zaten.”Fevri” ve “öz eleştiri” sözlerini de yanlış kullanmışsınız.

 43. Avatar photo

  canım ellerine yüreğine sağlık.çalışman çok ama çok güzeldi ama sonuçta yarışma işte.her an herşey değişebiliyor.hayallerinin gerçekleşmesi dileği ile kutluyorum.

 44. Avatar photo

  Demetciğim ikinciliğini tebrik ediyorum,boyle bir sitede ilk yarışman olmasına ragmen ikincilikte kotu bir sonuc değil.Sakaguncugum bence hepimiz Demetin bu basarısını kutlamalıyız sonucta birinci olsaydı Türkiye’nin tanıtımı ile ilgili bir sonraki ay yarışmaya öncülük edecekti.Takım tutar gibi arkadaş değerlendirmeyi ben de hoş bulmuyorum, insanın herkesten önce kendine dürüst olması gerek, artı 1 oy için kendisi kimseden bir talepte bulunmadı yukarıdaki yorumları okuduğum kadarıyla, bu nedenle birbirinizi üzmeyin canım arkadaşım:)

 45. Avatar photo

  sana katılıyorum fiamma1….ben bu yarışmalar olup biterken, istanbul ankara fethiye arasında mekik dokuduğumdan, şimdi haberim oluyor herşeyden. yarışmaya katılan herkesin emeğine sağlık demekten başka birşey gelmiyor elimden artık…

 46. Avatar photo

  Benim tepkim Demet’e değil zaten. Yarışmaya katıldığını bildirmesi, destek beklemesi gayet normal Fiamma. Ama bir yarışma değerlendirilirken kişiye değil, eserine oy verilmelidir. Demet’in eserini beğenenler tabi ki oy verecek. Ancak oy verdim, sonra başka bir makineden daha verdim. Sadece 3 oy verebildim, başka makine arıyorum gibi şeyler hoş değil.

 47. Avatar photo

  sakagüne kesinlikle katılıyorum.takım tutargibi diyor.yarışmalarda haksızlıklara neden olmasın diye söylemiş.bence çok ince bir düşünce.. farkında olmadığınız birşey var.. kendi söylüyor aslında cevabını da kendi veriyor. takım tutar gibi ben oy verdim .göğsümüğü gere gere..:))istanbulu fetheter gibi:))) fatih sultan mehmet edasıyla..:)) takımınızı tuttuğunuzda yensek de yenilsek de dersiniz… eğer yarışmada başka bir türk olsaydı aralarında seçim yapıp verecektim.benim için TÜRK olması yeterli,bizim gölgemiz bile yeter bu tarz yarışmalar. her tarafımız sanat kokuyor.onlar ipliği bulduğunda biz iğne oyası yapıyorduk.:) tek türk olduğu için gözüm kapalı oy verdim. ama aydın gelininden ziyade hata biz yorumcularda sanki yemeğin altını açık unutmuş gibi yazıp kaçıyoruz. kızcağız kendi eserinine oy verilmediğini düşünebilir. e tabi ki başka okuyanlarda.. biz takım tutmakdan daha da ötede birşeyleri tuttuk. osmanlı motiflerini işleyeceğini söyledi yanlış anlamadıysam…e o zaman ne oluyor. dünyada osmanlı motiflerinden kıymetlisi var mı? dünya bizim el sanatlarımıza koşsa yetişemez. yalan deyin bakalım..sitede müthiş takıcılar var çok isterdim ben onların katılmalarını.işte o zaman sakagünün yorumunu başımın üstünde taşırım. bu tarz yarışmalara katılanlar varsa benden oy istesin bunu da sakaya inat olsun diye yazmıyorum .kesinlikle haklı diyorum. ama burada bu sözkonusu olamaz. çünkü bizim tuttuğumuz bu takımlar 3.ligdeki takımlar değil.aydın gelininin eseri ilklere zaten havadan girer. ama şöyle olur.çok berbat bir çalışmayla katılır aman millete rezil mi olacaz deyip utanıp tutmayabilirsiniz. burada da hiç utanılacak bir çalışma olmadığı için ben aynen takım tutar gibi atladım. ama başka bilgisayardan kullanamadım.:( biz seni destekliyenler birinciyi tebrik ediyoruz. keşke iletebilsen.hak etmiş kazanmış. ama bu seferlik şanslılarmış:))) ben takı takmam,yapmam da o yüzden hiç eleştirmeyeceğim. ben takıcılara ve sana ,kendi eleştirini yap diyorum. ve lütfen bir dahakine daha da müthiş birşeyle katıl..gelecek sefere diğerleri o kadar şanslı olmayacak. ben sakagün gibi eleştiri yapanları da izni olursa ayrıca tebrik ediyorum. bu cesaret işi… kendine güveni olan insanlar bu derece şeffaf konuşur. ve uslüp çok önemli. keşke herkes bu uslübu kullansa..bu tarz eleştiriler hepimizi tartışarak doğruyu bulmaya götürür.ve daha güzel çalışmalar ortaya koyarız. benim fikirlerimi de değerlendirirseniz sevinirim tabi ki. tekrar söylüyorum uluslararası yarışmalarda içinizden kim olursa olsun bana haber verin. ben yine istanbulu fethederim.:))) ama diğer yarışmalar için eğer müsade ederse sakagünle kolkolagirerim. bi de hep söyleriz ya. katılmak da önemli diye.. gerçekten yarışmak zordur. olumsuz küçük şeyler bile oldumuinsan biraz zorlanır hatta havlu atar. bu yüzden gerçekten yarışmalara katılmak cesaret ister. kabul edersen seni tebrik etmek istiyorum.

 48. Avatar photo

  söylediklerinde son derece haklısınız polyana…dile getiremediğim bir çok şeyi yazmışsınız.bir dahaki yarışmaya nasıl bir takı ile katılacağımı kazanan yarışmacının teması belirleyecek…bu ayki tema çiçekti ve ben bu senenin yarışma hakkımı bu kolye ile kullanmak istedim…çok doğru hatırlıyorsunuz ; TÜRK-ASYA motiflerini konu almak istemiştim…ne kadar zor ve uğraştırıcı motifler olduğunu herkes biliyor ve katılımcıların birçoğunun yabancı olduğunu göz önünde bulundurursak nasıl işler yapacaklarını görmek izlemek isterdim…yazınki bir temadan esinlendim…buram buram hint motifleri ve hindistan kokan takılar yarışmıştı…..sayfalara bakarsanız göreceksiniz…bilmeyen insanlara Türk motiflerini tanıtmak çok anlamlı ve yerinde olurdu…ayrıca bu benim açımdan bir onur olurdu….umarım birgün bu dileğim gerçekleşir…beni başka bilgisayarlardan destekleyen arkadaşlarımız da bu dileğimi göz önünde bulundurarak oy kullandıklarını çok iyi biliyorum…tekrar saygı sevgilerimi gönderiyorum…sizinde söylediğiniz gibi yarışmaya katılmadan önce insan cesaret depolar ve yarışmaya katılmak yarışmak çok zordur.grupta çok yeniyim ve ilk yarışmam benim için çok iyi bir sonuç….tahmin edemeyeceğim kadar olumlu bir yarışma…

 49. Avatar photo

  canım tebrik ederim, buralarda olmadığımdan kaçırmışım yarışmayı oylamayı üzüldüm inan.. daha iyilerine inşallah :)

 50. Avatar photo

  Öncelikle sonuca çok üzüldüm …Ve bence bu ” diğer yarışmacıların hakkını gasp etmek ” tabiri biraz abartılı olmuş.Bir kere ortada bir maddi ödül yok ve en önemlisi desteklenen ürün zaten desteği hak ediyor.Hepimiz biliyoruz , ne nobeller , ne oscarlar ne hesaplarla kimlere gidiyor.Yani şu düzeni bozuk yalan dünyada bir cici kızcağız çıkmış, güzel de bir iş yapmış .Gitmiş bu memleketi tanıtabilecek bir yarışmaya katılmış ve arkadaşları iyi niyetle iki oy fazla vermiş( Diyelim ki eşi ve çocukları için de oy kullanmış ) ne olur yani ?Ne olur yani birkaç kişi bizi töre cinayetlerimizle , tecavüzcülerimizle , insan hakları ihlallerimizle veya trafik kazalarımızla değil de bu güzel işle tanısaydı…Aslında hiç boş durmadan arı gibi çalışmak lazım. Bu güzel ülkeyi ve güzel insanlarını her fırsatı değerlendirip en iyi şekilde tanıtmak lazım. İşte bu sevgili kardeşimizin yaptığı da böyle birşeydi. Bence bize düşen de daha iyi organize olup ona ve bu sahada ” maça çıkan ” bütün arkadaşlara elimizden gelen tüm desteği vermek olmalı.Sevgili Demet , bir ablan olarak seni tekrar kutluyorum . İlerde sen çok tanınan bir takı tasarımcısı olarak ödüller aldığın zaman ” Aaa , ben bu kızı tanıyorum ” diye eşe dosta anlatmayı planlıyorum.Ona göre çalışmalarına yılmadan devam et :))Sevgiler

 51. Avatar photo

  çok teşekkürler…tebessümle gülümsettiniz beni…iyi dilekleriniz ve samimiyetiniz için çok teşekkür ederim…bu yarışmaya girerken kazanırsam eğer diye düşündüğüm şey bizden bir parça bişeyleri 3 5 kişide olsa bilmeyenlere göstermek tanıtmak öğrenmelerini sağlamaktı…sonuç benim açımdan çok güzel…2 . olmak bence 1. olmaya yaklaştığımın bir göstergesidir…tekrardan çok teşekkür ederim…güzel dilekleriniz için :)

 52. Avatar photo

  seni canı gönülden tebrik ederim sitede görüp oyumu kullanmıştım bence birinci olmasanda , üç beş kişiye değil birçok kişiye bizi hakkıyla tanıttın

 53. Avatar photo

  2.yarışmaya hazırlanıyorum!desteklerinizi esirgemeyeceğinizi biliyorum!nisan ayının teması çok güzel.katılmak istiyorum!uzun süredir aranızda yoktum!yeni arkadaşlar katılmış aramıza!herkese kucak dolusu sevgiler selamlar :)

 54. Avatar photo

  oylama bugün başladı.İsteyen herkes oy kullanabilir.bu defa 24 numarada yarışıyorum!herkesin oylarına talibim:)oylama adresi aynıhttp://etsy-beadweavers.blogspot.com/teşekkürler :)

Bir cevap yazın

Tel kıvırma doğal taşlı kolye yapımı

| | 0 Yorum

Tel kıvırma doğal taşlı kolye yapımı. Taşlı kolyelerden hoşlanıyorsanız tatilde bulduğunuz bir taşı kolye olarak boynunuzda taşıyıp o güzel tatili kendinizce ölümsüzleştirme fikri sizin de kulağınıza hoş gelmiyor mu şu...

Video: Deri ve zincir kolye nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Deri kayış ve zincir kullanarak bizim çok içimize sinen bir kolye yaptık. Bu güzel ve kolay takının yapılışını videolu olarak tabii ki paylaştık. Takı tasarımı hoşunuza gidiyorsa, özellikle spor ve...

Etamin kolye modelleri – altinigne

| | 1 Yorum

Instagram konukları serimizin bu seferki misafiri de altinigne oluyor. Özellikle son zamanların yükselen elişi akımlarından etamin – kanaviçe kolye konusunda epey becerikli ve çalışkan arkadaşlarımızdan biri. Rengarenk, desen desen kanaviçe...

Etamin kolye nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili takipçilerim sizlere çok merak edilen etamin kolyelerimin nasıl yapıldığını tarif edeceğim. Görseldeki her aşamayı tek tek anlatıyorum: 1.Öncelikle işlediğimiz güzeller güzeli motifi yerleştireceğimiz çerçevenin kenarlarından 1’er cm taşacak şekilde...

10marifetli Instagram konukları: halleyconcept

| | 0 Yorum

Instagram keşiflerimizden bir yeni marifetli arkadaşımızı daha 10marifet semalarına buyur ediyoruz: halleyconcept. Kendisi şahane nakışlı kolyeler ve pek güzel kanaviçe işlemeli çerçeveler yapıyor. Daha birçok çalışması da mevcut. Çok zevkli,...

Etamin kalp işlemeli kolye yapımı

| | 0 Yorum

Bu yarışmaya katılmasam şansımı denemesem kendime çok kızacaktım. Aşk teması olacak diyince etamin kolye yapımı geldi aklıma. Hem kendim denemiş de olurum dedim. Malzemeler ince etamin kasnak nakış ipi etamin...

Video: Kanaviçe işlemeli kolye nasıl yapılır?

| | 5 Yorum

Kanaviçe işlemeli kolyelere siz de bayılmıyor musunuz? Son zamanlarda çok güzel örneklerini sıklıkla gördüğümüz bu işlemeli kolyelerin nasıl yapıldığını merak edenler için yol gösterici olmasını umduğumuz bir video çektik. Bu...

Kanaviçe işlemeli kolye yapımı

| | 1 Yorum

Bu benim de ilk denemem ama yine de kanaviçe kolye yapımını sizinle paylaşmak istedim. Yapmak isteyenlere örnek olsun İstenilen desen etamin kumaşa işlendikten sonra kenarlarında yeterli pay bırakarak kesiyoruz. Kumaşın...

Keçeden kalp ve balıklı kolye

| | 0 Yorum

Merhaba herkese. Bugün sizlere keçeden kalpli şirin bir kolye yapımı anlatacağım. Aynı boyutta 2 tane ince keçemizi hazırlıyoruz. Sonra mini bir balık şekli çıkarıyoruz keçeden. Kalp şeklinde ağız, göz ve...

Makara kolye yapımı

| | 0 Yorum

Gözümün önünde değil artık üstümde takı olarak taşımaktan da çok zevk aldığım ipek iplik sarılı makara kolye çalışmasıyla yine beraberiz. İstenilen boy ahşap makaralar, 2 adet düğme, çivi, zincir, boncuk...

Püskülerden kolye yapımı

| | 0 Yorum

Ahşap makaralarımı alırken iplikleriyle bir şeyler yapmayı hiç düşünmemiştim. Makaraları incelemeye başladığımda etiketlerinde merserize, saf ipek yazılarını görünce yüzümde gülücükler açtı diyebilirim. İşte o zaman püskül yapma fikri geldi ve...