Pembe keçeden boncuklu isimlik

-

pembe-keceden-isimlik-kapi-susu-ornekleri
Merhabalar. Son zamanlarda çokça karşılaştığım keçeden isim bannerlardan bir model de ben hazırladım. Yapımı çok zevkliymiş. İnternetten çıktı aldığım harfleri keçe üzerinde kesip dolgulu olarak hazırladım. Harfleri boncuk elyaf kullanarak doldurdum. Her harfi bir sıra boncuk bir sıra boşluk bırakarak elimde diktim. Beyaz küçük inci boncuk kullandım. Kalın kurdele üzerine sabitledim. Harfleri dolgusuz yıldız, kalp ve balon figürleriyle süsledim. Yapımı çok zevkli geldi bana. Ben çok beğendim bu isimlik modelini, umarım siz de beğenirsiniz :) Tüm bebek şekeri ve kapı süsü modellerim için blogumdan ve instagram sayfamdan ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Bir Melek Annesiyim..İğne Bile Alamazken Elime Bir Meleğin Sevgisi Düştü Gönlüme... Aldım İğneyi Elime Başladım Özel Günlerimizi Güzelleştirmeye. Kendimi Buldum O Sevgide Ve Öğrenmenin Üretmenin Keyfini Tattım. Şimdi Meleğimden Aldığım İlham İle Çıkıyorum Yola..En Tatlı Heyecanlar da Payımın Olması Dileğiyle..

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...