Pembe melek kanatlı bebek tulum takımı

-


Pembe melek kanatlı bebek tulum takımı ile karşınızdayım bu kez de. Alışılmışın dışında özel tasarım ürünleri tercih etmek isteyenler için güzel bir alternatif.
Melek kanatlı tulum seti; tulum, şapka ve eldivenden oluşmakta. Kız bebek için hazırlandığı için pembe renk tercih edildi.

Tulum, şapka ve eldiven bebekler için kullanılacağı için %100 pamuk kumaşlar tercih edilmelidir. Hazır alabilirsiniz pek çok yerde satılıyor bebek zıbın ve tulum setleri ve parçaları.

Tulumun arkasına ve şapkasına melek kanatları monte edip üzerlerini kristal taşlar ile süsledik. Tercihe göre inci de kullanılabilir. Silikon da kullanabilirsiniz kanatları monte etmek için, dikerek de yapabilirsiniz.
Taşları ise silikon ile dikkatlice yapıştırıyoruz.

Bu seti daha da kişiye özel hale getirmek isterseniz bebeğin ismi tulumun ön kısmına veya arka kısmına monte edilebilir.

İsmi yazarken kristal swarovski taşları tercih ediyoruz. Işıltısı ile göz alıcı oluyor :)

Melek kanatlarını saten kumaştan ya da keçe kumaştan dikebilirsiniz. Bu kanatların yapımı iyi bir el becerisi istiyor tabii ki :) Melek kanatlı pek çok çalışma var 10marifet’te de, oradan bakarak belki kolay bir kanat kalıbı bulabilir, internetten çıktısını alarak kumaşı üzerine koyup kalıbın şeklinde keserek melek kanadı hazırlayabilirsiniz. Melek kanatlı çalışmalar şurada.

Bu set içeriğini ihtiyaç duyduğunuz diğer bebek battaniyesi, alt açma seti ya da anne bebek lohusa saç aksesuarları gibi parçaları ekleyerek de arttırabilirsiniz. Hatta melek kanadı fikrini sevdiyseniz bebek kapı süsü de kanatlı bir model olarak çalışılabilir, bebek takı yastığı melek kanatlı bir süsleme ile hazırlanabilir. Bebek şekerleri melek şeklinde olabilir gibi pek çok seçenek var görmüş olduğunuz gibi.

Hastane çıkışında fotoğraf çekimi için kullanılmaya müsait olan bu tulum setimiz sevdiklerimize hediye olarak da götürülebilir. Fotoğraf çekimleri önemli malum, ilerisi için evladiyelik anılar bırakmak ve büyüğünde çocuğunuza bebeklik halini göstermek çok güzel bir şey. Bu fotoğraf çekimleri sırasında da bebek ne kadar şirin bir kostümle resmedilmiş olursa ileride o kadar gülümseniyor : )

Bebek tulum takımı modelleri ve diğer çalışmalarımı görmek ve güncel takip için diğer profilimden sosyal medya linklerime göz atabilirsiniz.

Sevgilerimle…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar