Pembe renk isimli kız bebek hastane çıkış seti

-


Merhaba bayanlar :)
Çok severek hazırladığım pembe prenses modelimi sizlerle paylaşmak istedim. Pembe bebek hastane çıkış seti olarak kombinlediğimiz ürünlerimiz şu şekildedir.
Pembe bebek tulum eldiven şapka seti
Pembe takı yastığı
Pembe bebek battaniyesi

Malzemelerimiz ise şöyle;
Farklı büyüklüklerde incili kristal taşlı prenses taçlarımız
Farklı büyüklüklerde pembe fiyonklar
Dantel
Bebeğin ismini yazacağımız kristal harfler

Harflerin hepsi elde kesilmektedir, bu konuda biraz işçilik gerekiyor açıkçası. Ve battaniye kenarlarınaki dantel makinada dikilmektedir. Aynı şekilde yastığındaki ve tulumdaki danteli de makinada dikiyoruz. Fiyonk şeklini isteğinize göre yapabilirsiniz. Biz ortalarına taş geçerek süsledik.

Bebek hastane çıkış setimizin içeriğini arttırıp azaltmak mümkündür. İhtiyaca göre takımın diğer parçaları da hazırlanabilir puset süsü, lohusa seti, saç bandı, ayakkabı, kapı süsü gibi parçalar da takıma eklenebilir.

Diğer çalışmalarım için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi Günler dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar