pembe siyah erkek süveteri :)

-
erkek süveteri
erkek süveteri

arkadaşlar bu benim eşime ördüğüm süveter. eşim giyim konusunda çok seçicidir kolay kolay bişey beğenmez. hele el örgüsü hayatta giymez Dİ… :) taaa ki ben bu süveteri örene kadar.bunun içine toz pembe bi gömleği var onu giyiyor ve çok seviyor. tamamı bana ait değil bu eserin annem yaradım etti tabiki :) beğendiniz mi??

erkek süveteri
erkek süveteri
erkek süveteri
erkek süveteri
Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

9 yorum gelmiş

 1. selmatozan

  baharcım ben bu deseni çok severim, süveter de gayet başarılı olmuş eşinin sevdiği kadar var yani:) eline sağlık..

 2. dilevser

  işte örgüde en sevdiğim desenlerden biri.. biri de kar desenidir.. Çok güzel olmuş güle güle giysin eşin… şımartmak lazım arada kocaları :)

 3. bahar yorgun

  ellerine sağlık arkadaşım marifetli anne marifetli hal e tabi marifetli bir adaş ( ben oluyorum:))) tabikiii sevgili baharrrr sende marifetli olacaksın

 4. yaprak engin

  ellerine sağlık canım el örgüsü gibi olmamış ki çok güzel hazır gibi marifet annelerden genlerle geçiyor herhalde eşinde ii günlerde giysin

 5. baharrrrr

  teşekkürler arkadaşlar :) selmacım sağol canım :)nedukcum beğenmene sevindim.dilevsercim benimkide giymezdi evlendikten sonra alıştı, ben alıştırdım :) sende değiştirirsin merak etme :)baharcım baharlar hep becerikli olur demi hehhee:)yaprak engin annemin elini aldım evet ondan geçti banada :)

 6. dilevser

  sen şanslısın alışmış, benim ki giyince kaşınıyor sivileceleniyor canım malesef.. hazır kazak almak bile zulüm :)

 7. baharrrrr

  ayy oda çok kötü bişey ya kış geldimi kazak giyilir ama demi oh sıcacık:)) Allah sana kolaylık versin evlendikten sonra dilevserciğim :)

Bir Cevap Yazın