Pembe süslemeli lohusa aksesuarları

-

pembe-bebek-ani-defteri-
Mihrimah bebek için daha önce prensesli balkabağı arabalı kapı süsü yapmıştım fakat ürün müşterime ulaştığında öyle bir sevildi ki, 1 ay sonra Mihrimah bebek için daha çok ürün yapılması istendi. Önce balkabağı araba süslemeli defterle kalemi hazırladım, bu sefer taşlı taç broşu balkabağımda kullanmayi istedim.

pembe-bebek-ani-defteri-1
Deftere çiçek broşlu ayraç yaptım.

pembe-bebek-ani-defteri
El yapımı harfler ve de balkabağını tamamlayan broş.

pembe-lohusa-anne-brosu
Anne lohusa broşu ve baba rozeti.

baba-rozetleri

pembe-bebek-sac-bandi-
Mihrimah bebeğe özel baş harfli, taç broşla süslü saç bandı.

pembe-bebek-sac-bandi

pembe-suslemeli-bebek-sac-bandi
Bir de prenses figürlü saç bandı, kızıma fotomodellik için teşekkürler :)

pembe-lohusa-terlikleri-
Hastane odasının lohusa terliği olmazsa olmazıdır. Mihrimah bebeğin annesi sevgili Canan Hanım’a hem hastanede hem evde kullanımı için saten kumaşla kaplı, taç ve de incili broşlarla süslü lohusa terliği hazırladım.

pembe-lohusa-terlikleri

pembe-emzik-tutma-kurdelesi
Balerinli emzik tutacağı.
fb sayfam

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com