Pembeli kız bebek tulum takımı

-

pembe-dantel-ve-cicek-suslemeli-kiz-bebek-hastane-cikis-tulum-seti
Merhaba arkadaşlar. Bu kez pembe güpürlü setimizin en önemli parçası tulum takımını sizlerle paylaşmak istedim. Tulum takımı 3 parçadan oluşmakta. Tulumu şapkası ve eldiveniyle birlikte.
Bu şirin tulum takımı için öncelikle nakışsız tulum takımı temin ediyoruz ve yaka kısmına büzgülü şekilde pembe dantelimizi dikiyoruz. Göğsü ve şapkası için de büzgülü olarak diktiğimiz dantellerimizi çiçekler ile süslüyoruz. Alt kısımlarına da katlı form verdiğim fiyonkları ekliyoruz. Ayak kısımları için de aynı dantel ve çiçekler ile süsledikten sonra noktayı inci süslemeler ile koyuyuoruz. İsim için de kristal taşlar kullandık. Siz  bebeğinizin ismine özel hazırlayabilirsiniz. Biz burada renk olarak pembe, krem ve mint yeşili çiçekler kullandık. Konseptimize uygun olacak şekilde. Renkleri zevkinize göre seçebilirsiniz :)

Diğer modellerim için bana buradan , buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar