Cuma, Mart 24, 2017
Pembeli kız bebek tulum takımı

Pembeli kız bebek tulum takımı

0
Bu çalışmayı satın almak için ulaşabilirsiniz:

pembe-dantel-ve-cicek-suslemeli-kiz-bebek-hastane-cikis-tulum-seti
Merhaba arkadaşlar. Bu kez pembe güpürlü setimizin en önemli parçası tulum takımını sizlerle paylaşmak istedim. Tulum takımı 3 parçadan oluşmakta. Tulumu şapkası ve eldiveniyle birlikte.
Bu şirin tulum takımı için öncelikle nakışsız tulum takımı temin ediyoruz ve yaka kısmına büzgülü şekilde pembe dantelimizi dikiyoruz. Göğsü ve şapkası için de büzgülü olarak diktiğimiz dantellerimizi çiçekler ile süslüyoruz. Alt kısımlarına da katlı form verdiğim fiyonkları ekliyoruz. Ayak kısımları için de aynı dantel ve çiçekler ile süsledikten sonra noktayı inci süslemeler ile koyuyuoruz. İsim için de kristal taşlar kullandık. Siz  bebeğinizin ismine özel hazırlayabilirsiniz. Biz burada renk olarak pembe, krem ve mint yeşili çiçekler kullandık. Konseptimize uygun olacak şekilde. Renkleri zevkinize göre seçebilirsiniz :)

Diğer modellerim için bana buradan , buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

Paylaş
oykulutasarimlar
Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.
Satış için ulaşabilirsiniz: