Çarşamba, Ekim 26, 2016
pembiş kutucuklarım..

pembiş kutucuklarım..

14

efendim..bunlar aslında kızımın küçüklüğünden kalma bitki çayı kutuları,kahve kutusu vs. idi.geçen yıl yapışkanlı folyo ile kaplamıştım..bu yıl sıkıldım ve boyayıverdim..üstünede dekupajla resim yapıştırdım..öncesi sonrası diyemiyorum çünkü birden esiyor aklıma ve resimleyemeden bide bakmışım bitirmişim..devamı işte böyle birşey ortaya çıktı.ben beğendim ya siz…

14 YORUMLAR

  1. Çok hoşlar, bende sizlerden özendim geçenlerde ilk defa teneke kutuda birşey aldım, içini kullanınca atmayayım diye bana nasıl bir boya kullandığınızı söyleyebilir misiniz, belki Figen abla gibi seramik hamuru kaplarım.

  2. Çok cici olmuşlar, bunlardan çabuk sıkılıp bozma olur mu :))Benim de kahve kutularım var böyle, bodrumda bir rafta kaplanacakları zamanı bekliyorlar….

  3. herkese teşekkür ediyorum..maya30 bulduğum sitenin adı:artes de tata…çok güzel şeyler var bi bak istersen dekupajları ordan çıkarttım..DenDenAk:elimde ahşap boyaları var onları kullandım ama sanırım akrilik boya daha güzel olurdu…

  4. embir ewet a4 e bastım..biraz kalınca oldular aslında.yapıştırırkende sıkıntı çektim ama şuan gayet iyiler sıkıca oldular..renklice içinde şeker yok olsa kızım anında bitirir onları..kahve var..istersen içmeye gel..hepiniz gelin..