Perşembe, Ekim 20, 2016
Pencerede ayıcık kapı süsü

Pencerede ayıcık kapı süsü

7

kapı süsü
Merhaba, bu da eski siparişlerden pencerede ayıcık adlı kapı süsüm. Bu modelden sonrası aynı model kapı süsü, sadece ayıcık yerine prenses, balerin figürü yaptıranlar oldu. Devamı için buraya tık tık, blogumda ve el emeği albümlerimde.

kapı süsü

kapı süsü

kapı süsü

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

7 YORUMLAR

 1. Bu bebek kapı süsü yaparken pencereli kapı süsü yapmayı tercih ettim. Ayıcıklı kapı süsü yerine keçe prenses, rapunzel figürü da yer alabilir, bu ürün hem hastane odası süslemesinde hem kız bebek odasında keçe kapı süsü olaak ta kullanılabilir. Ayrıca kelebekli kapı süsü olarak ta tasarlanabilir yada tamamen yoyo çiçekli kapı süsü olarak ta :)

 2. Kusura bakmayın ama yan tarafta yorumlarınız görünsün diye herkesin yorumlarını kaybolmasına sebep oluyorsunuz, bu kadar bencil olmayın lütfen !!! Herkes paylaşım yapıp yorumlarına yan taraftan bakıyor ama siz bütün paylaşımlarınıza bunları yazarak tamamen burayı işgal etmiş oluyorsunuz. ayıp olmuyor mu ? Baştan sona aynı yazı kopyala yapıştır …

 3. her zamanki gibi nefis bir süs olmuş, adıyla da tam benlik ;)

  sevgili aylar, üstteki yorumun içeriğini desteklemek durumundayım. lütfen özellikle sipariş, kargo gibi satış bilgilerini içeren yorumlar yapmamaya çalışalım. yazılar içinde bunlara yer vermiyoruz, yorumlarda da aynı yolu izlemeliyiz.

  genel bir bilgiyi yineleyeyim: 10marifet bir satış sitesi değil ama tabii ki sizlerin blog ve site adreslerine link vermek, google aramasını böylelikle desteklemek öncelikli amaçlarımızdan. satışlarınıza bu şekilde destek verdiğimizi umuyoruz. ama 10marifet içeriğinde ilk elden satış bilgisi olmamasını tercih ediyoruz.

  anlayışınız için hepinize teşekkür ederiz.

 4. sevgili shane, ben gerçekten dayanamadım ve yazdım bu yorumu, çünkü daha önce de bu defalarca oldu, artık bu sefer gerçekten yazma ihtiyacı hissettim. çünkü ciddi bir şekilde bu özellikle bu niyetle yapılınca başkalarının hakkına girmiş olunuyor. herkes sergiliyor fotoğraflarını, beğeniye sunuyor. kendi adıma demiyorum çünkü seyrek aralıklarla paylaşım yapabiliyorum. 1,5-2 ay öncesinden bile paylaşımları tek tek ortaya çıkarmak için bu yapılmamalı … ama hala devam ediliyor aynı şeye … hem de dalga geçer gibi … hayret yani …

 5. sevgili shane, ben gerçekten dayanamadım ve yazdım bu yorumu, çünkü daha önce de bu defalarca oldu, artık bu sefer gerçekten yazma ihtiyacı hissettim. çünkü ciddi bir şekilde bu özellikle bu niyetle yapılınca başkalarının hakkına girmiş olunuyor. herkes sergiliyor fotoğraflarını, beğeniye sunuyor. kendi adıma demiyorum çünkü seyrek aralıklarla paylaşım yapabiliyorum. 1,5-2 ay öncesinden bile paylaşımları tek tek ortaya çıkarmak için bu yapılmamalı … ama hala devam ediliyor aynı şeye … hem de dalga geçer gibi … hayret yani …

 6. DUYURU: lütfen bu model pencere kapı süsü sipariş ederken sonradan ürünü teslim aldığınızda ”Aslında ben balerindeki gibi tamamen ahşap penceresi olan bir kapı süsü istedim diye demeyin. Daha önce bu tür pencereli kapı süsüm için (bu model – http://10marifet.org/yazi/pencerede-bade-prenses-kapi-susu/) şöyle anlatım yazmıştım: ”Aynı kapı süsü modeli bu sefer Bade prensesi için yaptım. Konsept aynı: ahşap çerçeve, kartondan beyaz kanatlar…”
  Yani ürün anlatımda yazıyorum, bu pencereyi ahşap çerçeveden yapıp kanatları sert, beyaz kartondan yapıyorum diye. http://10marifet.org/yazi/pencerede-balerin-kapi-susu/ bunun gibi penceresi olan bir kapı süsü ortası ahşap çerçeveden ve kanatları da kalın kartondan yapıyorum. Lütfen ürünü sipariş ederken BEĞENDİĞİNİZ MODELİN DOĞRU BİR GÖRSELİ YOLLAYINIZ. Önce bir görseli yolayıp sonradan ”başka ahşap pencere bekliyordum” demeniz dikkate alnmayacaktır. Çünkü iş işten geçmiş oluyor.

 7. munures, hangi yan tarafta olan yorumlardan bahsediyorsunuz, anlamadım? Ben sanal dükkanımda el emekçisi olarak ürünümle ilgili herhangi bir yorum yazmakla özgürüm diye düşünüyorum, kimsenin yerini yada yorum alanını da kaplamış değilim, bence bir yalnışlığınız var :)