Çarşamba, Ekim 26, 2016
Pencerede balerin – keçe kapı süsü

Pencerede balerin – keçe kapı süsü

2

keçe kapı süsü
Gizem Hanım’ın isteği üzerine kızı Ceyda için pencerede balerinli kapı süsü hazırladım. Ahşap pencere kapı süsü beyaza boyandıktan sonra tamamen dolgulu dikilen keçe balerin bebek, zor model kuzucuk, keçe kelebek figürler ve keçe kuşlar elde dikildi, tüm figürler elyaf dolgulu. Balerin kapı süsü için 5 adet yoyo çiçek ve 2 adet de kumaş dolgulu çiçek dikildi. Ahşap kapı süsü yüksekliği 70 eni de 52 cm. Pencere kapı süsü için detaylı görselleri sayfamda bulabilir yada blogumu ziyaret edebilirsiniz. 100 % sevgiyle yaptım.

keçe kapı süsü

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 YORUMLAR

  1. tesekkurler, fakat artık eskisi gibi insanlara ürün yapımının anlatımı, kalıp verme, çember nasıl yapılır, bu kumaşı nerden aldınız gibi bilgileri veremiyorum, çok yoğunum, inanın başımı kaşıyacak vaktim bile yok ve birçok ürün yapımıyla ilgili yardım mesajları aldığımda bugüne dek hep cevaplamışımdır; şunu nasıl yapıyorsunuz, defteri nasıl kaplatıyorsunuz, harfleri nasıl kesiyorsunuz, kalıp varsa verir misiniz gibilerden, ve bu tür kurs gerektirecek bilgileri artık verme zamanım yok :)