Pencerede prens kapı süsü

-

kapı süsü
Merhaba :) Bu sefer Emir Kerim prensi için prens temalı bir kapı süsü yaptım. Bu modelde ahşap pencereyi beyaz boyayla boyayıp süsleri üstüne uygulayıp kullandım. Devamı pasajımda ve blogumda… Diğer yeni ürünlerimi takip etmek için facebook albümlerimi takip edebilirsiniz.

kapı süsü
Prense bakın prense! Külahta dondurma yiyormuş :) Eeeeee, Aylar dondurma tiryakisi olduğuna göre prensi de dondurma tiryakisi oluyor doğal olarak :)

kapı süsü
Yoyo çiçeklerinin yapraklarını tek tek dikip çiçeğe dönüştürdüm…

kapı süsü
Kapıdaki genel görüntü. Bu arada ahşap pencere çok hafiftir. İnce kurdeleyle pekala durabiliyor kapıda :)

kapı süsü

kapı süsü
Keçeden el yapımı minik prens. Taçlı olmasını istendi benden :)

kapı süsü
Keçe kuşlar olmadan olmaz tabii ki de … 100 % sevgiyle yaptım :)

2 yorum gelmiş

  1. Avatar photo

    Sipariş ve soru için bu adresten müşterim sırasına kendinizi yazdırabilirsiniz: ailarmehinli@yahoo.com. Lütfen yoğunluğumu göze alarak ürünü almak istediğiniz tarihten 1 ay önce sıraya yazılınız. Sıra gününüze 2-3 gün kala ödeme yapıyorsunuz, ödeme yapıldıktan sonra ürün yapımına başlanır, bu ürünün yapmı 2-3 gün sürer. Kargo ücreti (PTT) alıcıya aittir.

Bir cevap yazın

Avatar photo

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Keçe bahar kuşları bebek kapı süsü

| | 1 Yorum

Bahar kuşları kapınızdan hiç uçmasın. Böyle bir kapı süsü istiyorsanız şablonları burada, alın. Belki bu şablonlardan başka süsler de olur. Bebek kapı süsü ya da bebek mobili için bu çok sevimli...