Cuma, Ekim 28, 2016
Pencereli, balerinli keçe kapı süsü

Pencereli, balerinli keçe kapı süsü

1

keçe kapı süsü
Beren bebeğin 4. siparişi, bebek ahşap kapı süsü. Balerinli kapı süsü ve yoyo çiçekli kapı süsü modeli sevenler için pencereli kapı süsü yaptım. Keçe balerin, kelebekler ve kuşlar kullanıldı. Kız bebek odası dekorasyonu için birebir bir ürün. Yapma çiçekli kapı süsü sevenlere bu model aynı zamanda gül kullanılarak da hazırlanabilir. Diğer kapı süsü modelleri ve çeşitleri için bebechocolate sayfasına veya el emeği albümlerime göz atabilirsiniz. 100 % sevgiyle yaptım :)

 keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

keçe kapı süsü

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

1 YORUM

  1. Sevgili anneler ve babalar, sizden ricam: Lütfen, burada siparişle yahut fiyatla veya kargoyla ilgili sorularınızı yorum olarak yazmamanız, zira bu site satış sitesi değildir, bana herhangi bir soru sormak istediğinize buradan değil ama ürünün anlatımında yazmış olduğum linklere tıklayarak mail adresime sorunuzu iletiniz, zira buradan yorumunuzu yazarak siparişle ilgili soru sormak yasaktır.
    Anlayışınız için teşekkürler, Aylar :)