Çarşamba, Ekim 26, 2016
Penguenler aşkına kapı süsü

Penguenler aşkına kapı süsü

2

kapı süsü
Bu ilk penguen tasarımlı kapı süsüm. Kuzey bebeğin annesi o meşhur penguen sadakatini anlatan belgeseli izledikten sonra çok etkilenmiş, demiş ki ”kocam ve ben birbirimize ömür boyu, tıpkı bu imparator penguener gibi sadık kalırız inşallah”. Sadece penguen ailesi görmek istediğini anlatmıştı, ben de kendimden şirin kutup ayıcıklarımı ekledim, boncuktan kar taneleri yapıp, minik penguen düğme vs. ile kapı süsümü tamamladım. Ay, nasıl eğlendim nasıl eğlendim bunu yaparken anlatamam! Devamı için buraya ve oraya , bakabilirsiniz, ay sonunda ise web sayfamda görüşmek üzere! 100 % sevgiyle yaptım.

kapı süsü

kapı süsü
Elbette her müşterimin bebeğine kendimden hatıra olarak mutlaka bir hediye eklerim. Bu sefer bebek giysileri satılan dükkanımdan penguen temalı çorap bulup 3’lü set yaptım ve de kutup ayıcık baskılı kurdele bulup kutuyu süsledim. Nasıl, şirin olmuş mu? Bir şeyler yaparken zevk alarak yapmak bir başka tabii ki! :)

kapı süsü

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

2 YORUMLAR

  1. Sevgili Yuncafe, bu ürünümün tasarımı bana aittir, bilesiniz istedim, ondan sonra kopya yaptınız diye yemeyin beni, şimdiden uyarayım sizi :)

  2. merhaba kuzey bebek için yaptığınız penguen aşkı kapı süsünü çok beğendim bende oğlum için yaptırmak istiyorum fiyatı nedir yardımcı olursanız sevinirim