Penye ipten ayıcık paspas

-


Merhabalar küçük beyefendi ve hanımefendiler için yaptığım penye ipten ayıcıklı halı modeli. Penye ipten örüldüğü için yumuşacık ve anti alerjik.
Bebek odalarında çok tatlı duruyor bu halılar gerçekten de. Doğum günü hediyesi olarak da farklı bir alternatif hediye olduğunu düşünüyorum. Ayrıca anaokulları ve kreşler için de güzel bir dekorasyon önerisi olabilir.
Ben ilk kez kızım için yaptım penye ipten paspas, ne kadar kullanışlı ve yumuşak olduğunu da bizzat deneyimledim. Makinede yıkanabiliyor olması ise en güzel yönlerinden biri. İnanın kızım ve arkadaşları üzerinden kalkmıyorlar. Çocuklarımız rahatı ve konforu hakediyorlar. Birkaç tane de anaokullarına yaptım ve bana geri dönüşler çok güzel oldu. Penye ipin birçok renk alternatifi var, renk renk model model yapabilirim. Sadece istediğiniz renk ve modeli bildirmeniz yeterli, istediğiniz ölçüde ve renkte sipariş alınır. Aşağıdaki profilimden bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Merhabalar örmeyi üretmeyi ve paylaşmayı seviyorum.sevgiler

Penye ipinden paspas yapımı

| | 2 Yorum

   Nicedir yapmak istediğim bir paspası ipini bulunca yapmak şart oldu. Tatilden dönünce ilk işim örnek arayışı oldu. Bir sürü örneğe rastladım ama içime en çok içime sinen bu örnekti....

Evde mob paspas yapımı (anlatımlı)

| | 0 Yorum

Selam… Sizleri bilmem ama ben yerleri mob paspası ile silmeyi çok seviyorum. Her şeyi çok güzel topluyor. Üstelik temizlik yapma sürem daha da kısalıyor. Yalnız kullananlar bilir. Hiç ucuz bir...