Penye ipten örgü makaron çanta

-


Penye ipten örgü makaron çanta modeli. 2017 yaz modasında öne çıkan oldukça fazla beğeni toplayan örgü çantalardan kişiye özel tasarım makaron çanta yaptım. Siyah, beyaz, pembe, pudra, mavi, bordo ya da yeşil fark etmez, zevkinize bağlı her renk veya desende penye ipten örgü çanta yapmak mümkün. Clutch, portföy, makaron çanta gibi değişik boyutlarda örebilirsiniz pek tabii.
Renkler, renkli bir 2017 yaz mevsimi geçireceğimizin habercisi… Pudra rengi örgü makaron çanta için kumaş ip yani penye ip ya da şerit ip diye adlandırılan geri dönüşüm iplerini kullandım. 9 numara tığ, makas, fermuar, astar, zincir, halkalar, penye ip malzemelerim oldu.
Kisiye özel istenilen renk ve boyutta çalışılabilir.
Kahve içmeye giderken, yürüyüş yaparken, tatilde babet ile sandalet ile ya da renkli spor ayakkabılar ile çok canlı genç farklı ve sevimli yuvarlak bir canta düşünün makaron gibi, içerisine cüzdan telefon ruj belki bir parfüm koyup çıkabilirsiniz.
Tığ işi çanta yapmak çok keyifli, hiç şüpheniz olmasın. Hem örmek insana iyi geliyor, hem de penye iplerle örmek zor değil ve de ortaya çıkan ürünler bir harika. Penye ipten sepet, paspas, puset, amerikan servis, clutch çanta gibi pek çok model örmek mümkün.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Üçgen örgü çanta

| | 3 Yorum

Üçgenlerden tasarlanmış bir çanta. Tasarım tamamen bana aittir. Örerken çok eğlendim ve keyif aldım. Çantayı örme amacım ise görenlerin sadece biraz gülümsemesi… Çantanın tamamında sık iğne tekniği kullanılmış. Üçgen parçaların ayrı...

Sarı örgü çanta

| | 2 Yorum

Baklava dilimi şeklinde sarı çanta. Malzeme olarak kalın yün ve tabii ki ona uygun bir tığ gerekiyor. Çantaya tabandan istediğimiz uzunlukta zincir çekerek başlıyoruz. İstediğimiz uzunluğa gelince (benim çantamın tabanı...