Pazartesi, Ekim 24, 2016
Perde Sadece Pencereye Takılmaz

Perde Sadece Pencereye Takılmaz

4

perde
Perdenin pencere ve tabii banyo dışında kullanılabileceği alanlara bazı örnekler buldum ki zihin açıcı olabilir diye düşünüyorum. Evimde de kullanabileceğim bir yöntem bu, aslında çoğumuzun da işine yarayabilir. Güzel bir kumaş ile dekoratif görünüm de sağlanabilir rahatça. Kaynak burası ve burası.

perde

4 YORUMLAR

  1. aaaa ben böyle bısey yapmıştımda çocuklarım dalga gectı benımle…bakkk herkes yapmış..dur göstereyımde utansınlar bari:)))tesekkurler pygmalıon…

  2. oturdugum bina biraz eski, yatak odamda gömme dolaplar var bir duvarda boylu boyunca. Ben de depo gibi kullanıyorum o dolapları, hatta bir tanesini de kıyafetler için ekstra alan olarak ayarladım, sürekli kullanıyorum yani. ama dekorasyonla uyumsuzdu o dolapların görünümü. Göz zevkimi bozmasın diye dolap kapaklarının önüne kornej taktırdım tavana ve ip perdelerden taktım, bana da toplam 40 tl gibi çok cüzi bir rakama mal oldu. Çok da güzel gözüküyor.

  3. bence de herkesin bir şekilde işine yarayacak bir fikir bu… sevgili senayatilgan, evet biraz perde araştırmam gerekti bir ara, gene gerekecek sanırım, o zaman yine paylaşırım zaten güzel model çıkarsa karşıma :)