Cuma, Ekim 21, 2016
Peri’den Bir Öncesi ve Sonrası Projesi (yatak odası yenilemesi)

Peri’den Bir Öncesi ve Sonrası Projesi (yatak odası yenilemesi)

22
MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ

Öncesi- sonrası yazıları hep hoşuma gitmiştir. Bu sefer de ben böyle bir projeyi beğenilerinize sunuyorum.

MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ

Biz sonuçtan çok memnun kaldık. Değişimin hikayesini okumak ve fotoğrafların büyük hallerini görmek isterseniz buyrun efendim.Unutmadan, aslında bu yatak örtüsü ayrı bir yazı konusu ama, onu da beğenilerinize sunuyorum. Annemin, emeğine değer biçilemez marifeti…

MARİFETLİ PERİ
MARİFETLİ PERİ

22 YORUMLAR

  1. marifetli peri eline saglık çok güzel olmuş duvar kagıdın yatak örtüsüde bi harika:)duvar kagıdını nerden alnınız siz mi kapladınız:) ama harika olmuş odanın havası degişmiş

  2. Sarı Melek, teşekkür ederim.Mavisofra, duvar kağıdını yapı marketten aldık. Hem de çok ucuza mal ettik. Tek tük kalanları bir sepette toplamışlar. Onların arasından seçtik. Kendimiz yaptık. Çok teşekkürler.Farfin, çok teşekkür ederim:)03bellinda, nickimi eşim koydu yanlış anlaşılmasın:) Çok teşekkür ederim.

  3. çok güzel olmuş, oda tamamen değişmiş, hatta sanki yatak odası takımının rengi bile değişmiş gibi gözüküyor duvar rengi değişince, ellerine sağlık:)

  4. Acemihobici, yatak odam epey aydınlık bir oda, duvarın koyu renk olması ışığı dengeledi. İyi oldu:) Teşekkür ederim.Gönüldenele, teşekkür ederim, eve gelenler de beğenip hevesleniyorlar:)

  5. çok güzel olmuş duvar kağıtlarını her zaman çok severim zaten,yatak örtüsü çok ilgimi çekti yazısını yayınlamanızı bekliyorum

  6. Denden’cim, beğenmene sevindim. Örtü için ayrı bir yazı yayınlamayı düşünmüyordum. Blogumda daha yakın fotoğrafları ve biraz da açıklaması var canım.

  7. mutlu olmalısınız da çünkü çok güzell. ilgilendiğim iki konuda -örgü ve dekorasyon- farklı kapılar actınız. duvar kağıdı üstü işleme-süsleme pek yapılmıs bir şey değildi ama eğer fikrinizi çalmama izin verirseniz ben de yapmak isterim :)

  8. Verina çok teşekkür ederim. Blogumda da yazdığım gibi, duvar kağıdını tek tük kalanların içinden seçtiğimiz için, mecburen böyle bir kombinasyon ortaya çıkardık. Çiçekli duvar kağıdı ve düz duvar kağıdını birlikte kullandık.Senin kasettiğin farklı birşey sanırım. Yani fikir tamamen senin:) Yaparsan paylaş lütfen.