Peri kızına örgü bolero ve tozluk

-

Kızıma ördüğüm bolero ve tozluk…O kadar sabırlı olabilseydim, kendime de örmeyi deneyebilirdim. İpi, rengi ve dokusuyla çok güzel bir takım oldu.

Tozlukların henüz süslemesi bitmedi. Bir de kalan iple bir saç bandı veya şapka örmeyi düşünüyorum. Kızım buz pateni yaparken kullanacak bunları çünkü:)

Yılbaşı gecesi kızım bu boleroyla ışıl ışıldı:) Bu vesileyle, tüm 10 marifet ailesine mutlu yıllar diliyorum.Ayrıntılar için bloguma buyrun:)

14 yorum gelmiş

  1. Harika oldu! Kızınıza da çok yakışacağını eminim! Gümüş pırıltısı da şık bir hava yaratıyor. Ellerinize sağlık!

  2. Ellerine sağlık Marifetli Peri, örgü işlerini pek sevmem ama buna ba-yıl-dım!!! Seni Ece Aymer’in blogundan tanıyorum : )) Bugun benim onunla röportaj yaptıktan sonra hakkında yazdığım yazıyı koymuş sayfasına, çok memnun oldum ben de! Sevgiler…

  3. çok şık olmuş gerçekten, ben de kızıma tozluk yapmayı düşünüyorum, sizinkinden ilham alabilirim :)ellerinize sağlık..

  4. Nalan’cım, teşekkür ederim canım:)Deniza17, çok teşekkür ederim:) Ben de ipin ışıltısını çok sevdim.Nur’un Gemisi, çok teşekkür ederim. Ben de çok fazla örmüyorum aslında. Sadece çocuklara birşeyler ve şapka gibi ufak tefek şeyler:)Ece’nin yazısını okudum. Sitenize de geldim ve çok beğendim. Takip etmeye çalışacağım sizi bundan sonra:)Sevgiler.Noyumberry, çok teşekkür ederim canım:)Sevgiler.Nazesen, çok teşekkür ederim:)Dikişterapi, çok teşekkür ederim:)Mehlika35, çok teşekkür ederim. Yapın tabii, daha güzel olacağına eminim. Ben süslemelerini bitirmeden yayınladım:)

  5. çok güzel olmuş rengi modeli, özellikle akşamları ışıl ışıl olur kızınız güle güle giysin

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Marifetli Peri