17 yorum gelmiş

 1. sserapp

  Çok teşekkürler canlar. Beğenmenize çok sevindim. Çocuklar için birşeyler yapmak çok hoşuma gidiyor. Ufacık şeylere seviniyorlar.

 2. sserapp

  Sağol Gli .Kriizantem, nasıl güzel geldi bu yorum… Teşekkür ederim canım.Blogunu açacaksın! dedim sanaaa…:)

 3. sserapp

  Yedekleme yapmadın mı?Tam bilmiyorum ama blogda izinler diye bir bölüm var. “Yanlızca seçtiğim kişiler” diye bir seçenek var. Onu seçseydin, yazıların kalır ama blogun kapalı kalırdı sanırım. O kadar emek, pat diye silinir mi?Herkes kopyalıyor zaten, sen de kendi yazılarını kopyala 10 marifetten:)

 4. kriizantem

  Hiçbirini kopyalamadım, hepsini poat diye sildim:)))Blogculuk zor iş yaaa, emek ve zaman isteyen bir iş, bakalım belki ilerde.

 5. sserapp

  İnşallah diyelim o zaman. Zaten yaptıklarını fotoğraflayıp arşivliyorsundur eminim. Zamanı gelince çıkarlar ortaya…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
sserapp

Marifetli Peri

Keçeden kedi broş yapımı

| | 0 Yorum

Merhaba dostlar, bir sitede farklı versiyonunu gördüğüm kedi kapı süsünü keçe broş için uyguladım. Hoş bir şey ortaya çıktı ve sizlerle de paylaşmak istedim. Arzu ederseniz daha büyük çalışıp kapı...

Keçe fiyonk yapımı ve hediye kutusu yenileme

| | 0 Yorum

Merhabalar, atmaya kıyamadığınız hediye kutularınız varsa siz de benim gibi değerlendirebilirsiniz. Ben keçe fiyonk çalışarak yaptım bu yenilemeyi. İlk olarak fiyonk yapımı için şablon hazırlıyoruz. Keçe üzerine şablonları yerleştiriyor, çiziyor...