Peri ve balkabağı arabalı bebek anı defterleri

-

bebek anı defterleri
Farkındayım bu ay içinde hiç paylaşım yapamadım, vakitsizlik işte, zaman buldukça yaparım yeni paylaşım. Bu peri temalı bebek anı defteri ile kalemi Efsun bebek için hazırladım. Defterin güllü ayracı bulunur, kalemi peri kafalı olarak tasarladım, harfleri ise taşlı şerit kullanarak tek tek elde yapıp deftere uyguladım. Defterin arka kapağını bu şekilde tamamladım.

bebek anı defterleri

bebek anı defterleri
Kaleme bebeğin isminin baş harfini de uyguladım.
Peri elbisesini taşlı dantelle süsledim.

bebek anı defterleri
Efsun bebeğin balkabağı araba temalı bebek anı defteri için gene el yapımı taşlı harfler hazırladım, tığla örülmüş incili kalemi de takım oldu deftere.
İncili tığ işi kaleme prenses figürlü düğme uyguladım.

bebek anı defterleri

bebek anı defterleri

Defter saten kumaşla kaplandıktan sonra yapar gül, taşlı dantel ve incili balkabağı ile süslenildi. Defterler…

2 yorum gelmiş

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com