14 yorum gelmiş

 1. esinsel

  çok geçmiş olsun umarım daha iyisinizdir :) kapı süsünüz harika,zımbalar da çok yakışmış ellerinize sağlık.

 2. senayatilgan

  Çok çok geçmiş olsun ecerce…. Bir an önce iyileşirsin umarım :) Bu hasta halinle bile (gerçi ayak bileğin çıkmış ayağınla yapmıyorsun işlerini ama :) ) neler neler yapmışsın , çok güzel mor melek harika olmuş ve ayrıntıların güzelliğinde boğdunuz yine bizleri… Ellerinize sağlık :)

 3. zulaltan

  her zaman ki gibi çok güzel ve şirin olmuş :) çok geçmiş olsun burdan hep ellerine sağlık diyoruz diğer organları es geçiyoruz bundan sonra tüm bedenine sağlık diyelim ki öbür organları da sağlama alalım :) tüm bedenine, ruhuna sağlık ecerce :)

 4. shane

  geçmiş olsun, hastalıkta da sağlıkta da harika işler çıkarıyorsunuz. çok çok cici bir şey olmuş bu.

 5. yagmuryurek

  ayak ileğin mi çıktı???? çok geçmiş olsun arkadaşım… gerçi ayağa kalkamaman iş patlamasına neden olacaktır :) ne de ayağa kalkıp bi iş yapamıyorsun oturduğun yerden habire üretirsin (sanki hızına yetişebiliyorduk da :) )

 6. ecerce

  Şenay hanım:) çok teşekkür ederim:) ama 3. kez çıkmış dün tekrar yerine takıldı ben de anlamadım neler oluyor:) ellerimle yapıyorum ama malzemeye kadar zıplamak var:) beğenmenize çok sevindim:)

 7. ecerce

  yağmuryürek, her seferinde çok gülüyorum yorumlarına:) bugün pes ettim, iş patlaması olamayacak yani:) bi iyileşsin de bakarız o zaman:)

 8. ayamaya

  çok çok geçmiş olsun, dilerim yeniden yaşamazsınız aynısını.
  peri kızına bayıldım, benim de yapmam lazım :D
  birşey sorabilir miyim, keçeye o küçük metalik delikleri nasıl yapıyorsunuz, ya da o işlemi yapan aletin adı nedir ;) hep görüyorum ama bari işin ehlinden cevap alayım.

 9. ayamaya

  bilgi için teşekkürler , üşenmeden araştırıp ürüne ait link bile vermişsiniz :D bunun için de ayrıca teşekkürler, en kısa zamanda alayım (aklıma yazıyorum “perçin”)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

İğne oyası ve boncuk işlemeli kese yapımı

| | 0 Yorum

Bu yılbaşı için farklı bir şey yapmak istedim. Keseleri çok seviyorum bu yüzden yılbaşı kesesi yapmaya karar verdim. Ama nasıl süsleyeceğimi bulamazken pul ve boncuklardan bir şeyler yapabilirim dedim. Sevdiklerime...

Nakış malzemeleri nereden alınır?

| | 0 Yorum

Nakış malzemeleri nereden alınır? Eğer el işlemesi, nakış, kanaviçe, Brezilya nakışı, ince tığ işi gibi ince marifetlere sahipseniz ya da olmak istiyorsanız, o zaman nakış malzemeleri gerekiyor size. Peki bu...

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...