Pazar, Ekim 23, 2016
Perili kapı süsü

Perili kapı süsü

14

kapı süsü
Son sipariş çalışmam perili kapı süsü. Ayrıntılı fotoğraflar blogumda.

kapı süsü

kapı süsü

14 YORUMLAR

 1. Çok çok geçmiş olsun ecerce…. Bir an önce iyileşirsin umarım :) Bu hasta halinle bile (gerçi ayak bileğin çıkmış ayağınla yapmıyorsun işlerini ama :) ) neler neler yapmışsın , çok güzel mor melek harika olmuş ve ayrıntıların güzelliğinde boğdunuz yine bizleri… Ellerinize sağlık :)

 2. her zaman ki gibi çok güzel ve şirin olmuş :) çok geçmiş olsun burdan hep ellerine sağlık diyoruz diğer organları es geçiyoruz bundan sonra tüm bedenine sağlık diyelim ki öbür organları da sağlama alalım :) tüm bedenine, ruhuna sağlık ecerce :)

 3. ayak ileğin mi çıktı???? çok geçmiş olsun arkadaşım… gerçi ayağa kalkamaman iş patlamasına neden olacaktır :) ne de ayağa kalkıp bi iş yapamıyorsun oturduğun yerden habire üretirsin (sanki hızına yetişebiliyorduk da :) )

 4. Şenay hanım:) çok teşekkür ederim:) ama 3. kez çıkmış dün tekrar yerine takıldı ben de anlamadım neler oluyor:) ellerimle yapıyorum ama malzemeye kadar zıplamak var:) beğenmenize çok sevindim:)

 5. yağmuryürek, her seferinde çok gülüyorum yorumlarına:) bugün pes ettim, iş patlaması olamayacak yani:) bi iyileşsin de bakarız o zaman:)

 6. çok çok geçmiş olsun, dilerim yeniden yaşamazsınız aynısını.
  peri kızına bayıldım, benim de yapmam lazım :D
  birşey sorabilir miyim, keçeye o küçük metalik delikleri nasıl yapıyorsunuz, ya da o işlemi yapan aletin adı nedir ;) hep görüyorum ama bari işin ehlinden cevap alayım.

 7. bilgi için teşekkürler , üşenmeden araştırıp ürüne ait link bile vermişsiniz :D bunun için de ayrıca teşekkürler, en kısa zamanda alayım (aklıma yazıyorum “perçin”)