Cumartesi, Ekim 22, 2016
Pet şişeden inanılmaz güzel birşey…

Pet şişeden inanılmaz güzel birşey…

48

Pet şişenin geri dönüşümü muhteşem içeri buyrun…

İçine kum doldurularak kapı durdurucu olarak kullanılabilir diye düşününyorum.Yapımı anlatılmış.Link

48 YORUMLAR

  1. alyacım ciddimisin,çok sevindim işine yaramasına,bitirde hemen yolla nolur.Bebişi öptüm kocaman,dün dışardan görebildim sadece çok yakışmıştı uyku tulumu:))

  2. şekerim biz bebek olcak diye eşimin bürosuna yakın bi ev tuttuk,eşyalı.diğer evdekileri getirmedik.bavulumuzu aldık geldik.ev sahibi kadında bırakmış resimlerini napıcam diye.ne koyayım şişeye ağır olsun diye önce 50 li yılların resimlerine baktım sonra koydum şişeye.oldu ama yanlız benim ayakkabılarla dengede duramadı küçük kutuda duruyo.

  3. ALLH İYLİGİNİ VERSİN ALYA BÜTÜN HATIRALARI PET ŞİŞEYE Mİ DOLDURDUN YA KADIN UNUTTUYSA:) KUM DOLDURSAYDIN KEŞKE :) EE NASI YAPTIN ANLATSANA ŞUNU

  4. resimlerini çektim tek tek.yazı olarak yollucam ama anlatayım.pet şişenin üstünü kestim 2.5 lt lik.altına köpük nerden bulayım resimlerin kutusunu kesip bantla yapıştırdım.kıyafetlerini diktim,elde diktim bide,makine diğer evde.linkte ne yaptıysa aynı sırayla yaptım.linke baktın mı?daha sepetini taşıyamıyo zavallı onun filan süsler yollarım.

  5. CNM BEİM O ZAMAN BU YORUMU SİL YAZINDA ANLATIRSIN SEPETE Bİ ÇÖZÜM BULDUN MU HARİKA OLUR AGIRLIK KOYMAN LAZIM HERALDE AMA SÜPER OLMUŞ FARFİN BAYILACK HEMDE ELDE YAPMANA RAMEN

  6. dursun resim yorum filan.çok yorucu valla,boyuda 50 cm oldu.kafam durdu,çabuk yapayım diye uğraşırken.2 saatte bitti bu hale geldi.sepetle ayaklarının altına çimen yapıcam kirpi ip bu evde miydi acaba?

  7. LİNKE BAKINCA ANLADIM BENDE SENİ SORU YAGMURUNA TUTTUM BENDE ZANNEDİYORUM Kİ İÇİNE BİŞEY DOLDURMUŞLAR İÇİ BOŞMUŞ MEGERSE AM DURMAZKİ KAPI ÖNÜNDE SEN KAPAGINI AÇIP KUM NE BİLİYİM SU BULGUR :) BİŞEY DOLDURSAN:)

  8. alyacım harika olmuş tıpkısının aynısı olmuş ne becerklisin bayıldım ya harikasın,ellerine sağlık canım benim:)

  9. bitince daha güzel olacağına eminim,helal kız sana hemen bi oturuşta yaptın bitirdin neredeyse,hadi ben şimdi kaçtım misafir gelecek işlerim var,kısmetse artık yarına görüşcez bizim kızlarada söylersin canımcım:)))

  10. Tutup çıkmıştım geri geleyim diye,kaybolmuş.Neyseki buldum:))çok şirin bir dönüşüm olmuş.Bende aynı şekilde bir pet şişe buldum.Hemen gidip başlayacağım:))bakalım nasıl olacak.