Cuma, Ekim 28, 2016
pet şişeden poşetlik

18 YORUMLAR

 1. şu koni biçimli 5lik petler benden bir şey yap diye gıdıklıyordu beni;bundan deneyelim bari.koca da beni kovalarken eline aldığı ikea poşetliğini kafama kafama vursun:)

 2. şisenin etrafına yapma çiçeklerden silikonla yapıştırmak lazım.Alı pulu olmazsa olmazya da ponpon.asılan yerin ipide ponpon ipiyle aynı olur.asıldığında tabanındanda üç tane pon pon sarksın.Olmadı kaş göz yapalım poşet çıkan yeride ağzı olsun.rujlu bir dudak yaparız.of o kadar canım sıkkın ki unutmak için çabalıyorum.

 3. of o kadar canım sıkkın ki unutmak için çabalıyorum.

  paylaşmak istersen postaneden yazama hemen yaz giyiniyorum dışarı çıkmaya hazırlanıyorum

 4. Süper bir şey olmuş ellerinize sağlık bende evime gider gitmez 5 lt su petlerinden yapacağım çünkü benim evdeki poşetleri ancak o alır :) Huzurlukedinin dediğigi gibi biraz alanıp pullanırsa daha hoş olur eminim.Teşekkürler Atremis :)sevgilerimle.

 5. of o kadar canım sıkkın ki unutmak için çabalıyorum.

  Anlatmak istersen buradayım. Bazen anltmak bile rahatlatır insanı, Çok iyi bir dinleyiciyimdir… Bana da postaneden yazabilirsin canım.

 6. gd.yaşını bilmiyorum belki yanliş oldu idare et

  yaşım profilde yazıyor sevgili nalana :))) teyzeyim zaten sorun yok :)) saat 12 menopozlu der bana olumsuz yorum yazdıkça :)))

 7. güneşedoğru ve artemis çok teşekkürler ilginize.ayrıca güneşe doğru ile bizi benzetmişlerdi.valla canım sıkkın ben kalkıp yemek falan yapim.yeni bir kek tarifi buldum onu deneyeyim.olmadı yine dönerim.:)

 8. ben buldum ben buldum……güneşedoğruyla huzurlukediyi biribirine ben benzettim:))))inş canını sıkan şey düzelir yakında

 9. çalışma güzel sizlerinde dediği gibi biz bunu yapar süsler öyle kullanırız :))Huzurlukedicim canın sıkkın olunca evin yakınlarında park bahçe varsa biraz yürüyüş yapabilirsin. Açık hava da rahatlatır insanı. Paylaşmak istersen biz zaten buradayız.